Pielęgnuj włosy zniszczone z Alterna Caviar Repair Rx Instant Recovery

Włosy zniszczone to zwykle efekt licznych eksperymentów fryzjerskich, takich jak nieudane lub zbyt częste  farbowanie, czy inwazyjne rozjaśnianie fryzury. To także konsekwencja niewłaściwej pielęgnacji włosów, stosowania źle dobranych kosmetyków i narażania włosów na działanie czynników zewnętrznych. Pielęgnacja włosów zniszczonych powinna opierać się na kosmetykach silnie regenerujących i odbudowujących włókno włosów. Seria Alterna Caviar Repair Rx Instant Recovery odnawia włosy bardzo zniszczone i uodparnia je na czynniki środowiskowe i chemiczne.

włosy zniszczone

Szampon Alterna Caviar Repair

włosy zniszczoneSzampon Alterna Caviar Repair Rx Instant Recovery to kosmetyk regenerujący włosy zniszczone już na etapie ich oczyszczania. Kosmetyk łagodnie myje, odbudowując i nawilżając przesuszone pasma włosów. Szampon pozbawiony jest szkodliwych siarczanów i parabenów w składzie, dzięki czemu nie wysusza fryzury podczas kąpieli. Dzięki technologii Color Hold szampon Alterna Caviar tworzy na powierzchni włosów tarczę osłonową, która nie tylko chroni przed promieniami UV, ale i zabezpiecza włosy przed innymi czynnikami zewnętrznymi. Dużą zaletą szamponów regenerujących jest nie tylko widoczna poprawa kondycji włosa, ale też przedłużenie żywotności koloru włosów farbowanych. Szampon Alterna Caviar Repair wyróżnia fakt, że mimo treściwej formuły nie obciąża włosów, czyniąc fryzurę miękką,elastyczną i pełną objętości. Kosmetyk sprawdzi się nie tylko na włosach zniszczonych, kruchych i przesuszonych, ale też na włosach falowanych i lokach, które z racji swej struktury zwykle potrzebują większej dawki nawilżenia.

Odżywka Alterna Caviar Repair

włosy zniszczoneOdżywka Alterna Caviar Repair Rx Instant Recovery to drugi krok profesjonalnej odbudowy włosów zniszczonych, bardzo suchych, mało elastycznych i trudnych w czesaniu. Odżywka Alterna Caviar Repair rekonstruuje włosy od wewnątrz, wygładzając chropowate łuski  i wypełniając ich strukturę mieszanką cennych składników odżywczych. Kosmetyk wypełnia szczeliny i uszkodzenia włosów ekstraktem z kawioru, witaminą C, cytokinami i bioaktywnymi minerałami pochodzenia morskiego. Odżywka Alterna Caviar działa na poziomie komórkowym, łatając nie tylko uszkodzenia włosów, ale też zapobiegając przedwczesnemu starzeniu fryzury. Dzięki opatentowanej formule Enzymetherapy,włosy nabierają wymarzonej miękkości, połysku i  witalności.

Seria Alterna Caviar należy do wiodącej i najbardziej luksusowej linii kosmetyków Alterna. Wszystkie składniki linii produkowane są z certyfikowanych składników, wyeliminowano z nich związki siarki i szkodliwe parabeny, posiadają certyfikat ECOCERT i nie są testowane na zwierzętach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *