Kosmetyki L’Oreal Pro-Keratin

Zniszczone włosy zawsze wymagają silniejszej odbudowy i regeneracji. Szkodliwe czynnik zewnętrzne, które wątpliwie towarzyszą nam upalnym latem, mogą przyczynić się do pogorszenia stanu fryzur. Jeśli zauważysz nagłe przesuszenie i wzmożoną kruchość włosów, pora siepnąć po cięższy kaliber. Z pomocą przychodz Loreal Pro Kreatin .

Loreal Pro Kreatin

Szampon do włosów zniszczonych

Szampon L’Oreal Pro-Keratin to pierwszy krok odbudowy włosów zniszczonych. Szampon dedykowany jest włosom kruszącym się, zniszczonym i mało elastycznym. Kosmetyk posiada łagodną bazę myjącą, która nie obsusza dodatkowo włókna włosów. Pro-Keratin Refill Shampoo  delikatnie oczyszcza fryzurę, odżywiając włosy na etapie mycia. Włókno włosa staje się wypełnione keratyną, aminokwasami, dzięki czemu fryzura wydaje się bardziej pełna i puszysta. Szampon L’Oreal Pro Keratin występuje w pojemnościach: 250 ml, 500 ml z wygodną pompką oraz w ekonomicznym opakowaniu 1000 ml.

Odżywka i maska odbudowująca

Loreal Pro KreatinOdżywka L’Oreal Pro-Keratin Refill Conditioner to drugi krok profesjonalnej odbudowy włosów. Zaletą odżywki jest szybkość aplikacji. Wystarczy kilka minut, by składniki aktywne dotarły do wnętrza włosów i otuliły je zewnętrzną tarczą ochronną. W składzie odżywki znajdziemy takie substancje, jak wbudowującą się w porowate luki fryzury pro-keratynę, odżywcze proteiny pszeniczne oraz lipidy. Odżywka L’Oreal Pro-Keratin Refill Conditioner oraz silniejsza w działaniu maska L’Oreal Pro-Keratin Refill Masque, dodają włosom zniszczonym blasku, elastyczności oraz siły.

Ochronny krem do włosów

Loreal Pro KreatinL’Oreal Pro-Keratin Refill Protective Blow-Dry Cream to trzeci krok obudowy włosów zniszczonych czynnikami zewnętrznymi i zabiegami chemicznymi. Kosmetyk jest rodzajem kremu ochronnego dlatego stosujemy go na umytych i osuszonych ręcznikiem włosach. Krem termiczny L’Oreal Pro-Keratin wygładza włókno włosów zniszczonych, chroni je przed ciepłem suszarki, promieniowaniem i wiatrem. Pamiętajmy, że lepiej nie nadużywać kosmetyku, by nie obciążyć nadmiernie fryzury. Zbyt duża ilość kremu może dać efekt tłustych, nieestetycznych strąków.

Ampułki odżywcze

L’Oreal Pro-Keratin Refill Power Kera-Recharge to ostatni i najskuteczniej działający system odbudowy włosów zniszczonych i suchych Jeśli inne kosmetyki Cię zawiodły, a Twoja fryzura nadal pozostawia wiele do życzenia, sięgnij po ampułki odżywcze do włosów. Kosmetyk  intensywnie odbudowuje przesuszone i kruche pasma włosów, wypełnia je keratyną i odżywia olejkami roślinnymi. Ampułki L’Oreal Pro Keratin pozostawiają fryzurę miękką, gładką i lśniącą. Minimalizują także zjawisko puszenia i nieestetycznego elektryzowania włosów.

32,99
131,99
39,99
89,99
211,99
211,99
190,49
36,99


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *