Duri – intrygujące lakiery do paznokci

Lakiery do paznokci Duri to kolekcja ponad 200 rodzajów najmodniejszych kolorów na sezon jesienno-zimowy 2011/2012. Amerykańska firma Duri, istniejąca na rynku kosmetycznym do 1990 roku, nowe kolekcje modnych lakierów dedykuje Paniom ceniącym sobie styl, niepowtarzalną jakość i trwałość wybranych kosmetyków. Unikalne receptury lakierów Duri wyróżniono w prestiżowym konkursie Beauty Glam Award, gdzie produkt ten został okrzyknięty lakierem roku 2008.

lakiery do paznokci duri

 

 

Wtedy też lakiery do paznokci Duri zagościły na łamach topowych amerykańskich magazynów mody, jak Cosmopolitan, Vogue, The Oprah Magazine, Shape, zdobiąc często okładki tych pism i paznokcie najpopurniejszych kobiet show biznesu (Oprah, Salma Hayek, Jessica Biel, Christina Aguilera, Renee Zellweger). Marka Duri co roku oferuje nam paletę najbardziej trendowych kolorów lakierów, dopasowując je do aury za oknem, jaki i charakteru każdej z nas. Poznaj pełne życia i kobiecości kolekcje lakierów do paznokci Duri na sezon jesień-zima 2011/2012.

Paznokcie Duri na jesień 2011 są kolorowe i soczyste, przypominając nam smak minionego lata i letnie, orzeźwiające desery. Patrząc na swoje kolorowe paznokcie masz czuć radość i promienie słońce na karku. Modne są róże przełamane czerwienią, korale i nasycone słońcem barwy cytrynowe.

Równie modne w sezonie jesiennym 2011/2012 są kolory paznokci stonowane, ale nie pozbawione charakteru. Kolory lakierów Duri przywodzą na myśl jesienne warzywa i owoce, jak bakłażan, borówki, śliwki, a nawet las pełen grzybów. Zobacz lakiery Duri w nasyconych i zdecydowanych kolorach natury.

lakiery do paznokci durilakiery do paznokci durilakiery do paznokcie durilakiery do paznokcie duri

Paznokcie na zimę 2012 według Duri są chłodne, metaliczne i raczej jasne. Prym wiodą lakiery opalizujące, połyskujące i transparentne. Jeśli lubisz french manicure i zmrożone odcienie pasteli z pewnością będziesz zachwycona. Kolory zimowych paznokci powinny być zimne niczym aura za oknem.

W bogatej kolekcji lakierów do paznokci Duri każda kobieta znajdzie coś dla siebie, podkreślając w ten sposób swą kobiecość i nastrój. Sezon na intrygujące paznokcie rozpoczęty. Czy jesteś przygotowana?

34,99
110,99
38,99
88,99
211,99
146,13


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *