LESS IS MORE – czy mniej znaczy więcej?

Coraz częściej wśród kosmetyków, które znajdują się na naszych domowych półkach możemy znaleźć produkty naturalne, ekologiczne czy organiczne. Moda na naturalność, czystość, prostotę coraz bardziej się rozwija, zarówno w branży kosmetycznej, modzie czy żywności. Większość z nas pragnie otaczać się produktami wolnymi od wszelkich szkodliwych substancji, które mogą powodować alergię. Zastanówmy się więc …

…Czy mniej znaczy więcej?

W wielu badaniach zostało udowodnione z jak wieloma składnikami chemicznymi mamy styczność na co dzień. Począwszy od takich prozaicznych rzeczy jak stosowanie proszku do prania, a skończywszy na powietrzu którym oddychamy, spalinach na które jesteśmy narażeni każdego dnia. Na rynku pojawia się coraz to więcej zatem kosmetyków organicznych również przeznaczonych do włosów wolnych od wszelkich silikonów, wyrobów petrochemicznych, syntetycznych konserwantów, barwników czy siarczanów. Stosując produkty, których skład  nie zawiera całej tablicy Mendelejewa  również możemy cieszyć się wspaniałymi efektami. Dodatkowo kosmetyki te są produkowane w zgodzie z naturą oraz nie są testowane na zwierzętach. Pamiętajmy również, że jakość naturalnych składników jest dużo wyższa niż syntetycznych. Główną zaletą tych produktów jest również fakt, że mogą być stosowane dosłownie przez całą rodzinę – dorosłych, dzieci, a nawet naszych domowych pupili. Jak widzicie mniej naprawdę znaczy więcej!

Pielęgnujemy nie tylko w 100% swoje włosy lecz również dbamy z pełną świadomością o środowisko.

whyorganic

źródło: cosmeticsguru.com

LESS IS MORE -> mniej znaczy więcej!

Marka certyfikowanych i organicznych kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów powstała w Austrii prze dr Doris Brandhuber i Hannesa Trummera. Wszystkie kosmetyki Less is More są wolne od syntetycznych konserwantów, barwników, zapachów, silikonów itp. Filozofią marki jest przede wszystkim funkcjonalność i estetyka, szacunek dla środowiska i przyjemność płynąca ze zdrowia i urody. Mniej znaczy więcej, a więc ograniczenie do niezbędnego składników zawartych w produktach przy maksymalnych korzyściach działania. Wszystkie składniki zawarte w produktach marki Less is more wybrane są ze względu na ich czystość, skuteczność oraz  tolerancję przez skórę oraz środowisko. Składniki te otrzymywane są z odnawialnych źródeł jak i od certyfikowanych hodowców.

shop.lessismore.at

źródło: the-uuu.com

Jakie produkty znajdziemy w ofercie marki Less is more ?

Przede wszystkim marka Less is more oferuje szeroki wybór produktów dostosowanych do potrzeb każdego rodzaju  włosów. Znajdziemy w niej szampony, odżywki, toniki dostosowane do potrzeb włosów i skóry głowy:

  •         Specjalistyczną z wyciągiem z drzewa kajeputowego czy miodolą indyjską
  •         Wygładzającą z wyciągiem z malwy
  •         Nabłyszczającą zawierającą ekstrakt z czystka
  •         Dodającą objętości z aloesem i miętą
  •         Regenerujący z wyciągiem z lipy
  •         Przeznaczoną do włosów kręconych z mandarynką

Ponadto Less is more może się pochwalić doskonałymi kosmetykami do stylizacji, które swoje miejsce na stałe znalazły w wielu salonach fryzjerskich na całym świecie jak i na pokazach mody czy sesjach fotograficznych.

12193667_10153715579457813_8560525979965024481_n

źródło: facebook.com/lessismore.at

Pamiętajcie, że kosmetyki organiczne jakie oferuje marka Less is more mają dobroczynny wpływ na skórę głowy jak i nasze włosy. Jak w przypadku wszystkich kosmetyków naturalnych czasem dla uzyskania wymarzonego efektu musimy poświęcić troszkę więcej czasu, natomiast efekt końcowy jest zniewalający. I pamiętajcie -> Mniej znaczy więcej!

 

40,79
27,59
63,29


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *