L’oreal SERIOXYL – ratunek dla cienkich włosów

 Czasem nasze włosy stają się osłabione. Wpływ na to ma wiele czynników zarówno tych środowiskowych oraz tych, które wynikają gdzieś ze środka nas. Włosy osłabione stają się cienkie, pozbawione gęstości. Końcówki niegdyś zdrowe zaczynają się kruszyć i łamać. Jak sobie z tym poradzić? Na szczęście na ratunek dla włosów przychodzi nowa linia marki L’oreal SERIOXYL.

L'oreal SERIOXYL

Zdjęcie: www.wolapark.pl

Głównymi produktami tej linii to serum. Serum L’oreal SERIOXYL zostało stworzone w dwóch wersjach:
– na skórę głowy o nazwie GĘSTSZE WŁOSY
– na włosy nazwane GRUBSZE WŁOSY

Serum L’oreal SERIOXYL Gęstsze włosy zawiera w swoim składzie składniki, które nadają włosom gęstość oraz wspomagają wzrost nowych włosów. Dodatkowo zawarty składnik Neohesperidin dokładnie chroni skórę głowy. Produkt należy stosować przez okres 3 miesięcy co gwarantuje stymulację wzrostu do 1700 nowych włosów. Serum należy nakładać codziennie wieczorem. Aplikacje należy połączyć z delikatnym masażem skóry głowy, aby produkt doskonale się wchłonął. Produktu tego nie spłukujemy.

Serum L’oreal SERIOXYL Grubsze włosy zawiera w swoim składzie Intra-Cylane. Jest to formuła, która sprawia, że włosy wyglądają na bardziej pogrubione. Produkt daje natychmiastowy efekt grubszych włosów, którym możemy się cieszyć już po pierwszym zastosowaniu. Produkt aplikujemy na włosy wilgotne od nasady, aż po same końce. Następnie suszymy włosy naturalnie lub przy pomocy suszarki.

L'oreal SERIOXYL

Zdjęcie: crocus.gidm.ru
Dla wzmocnienia efektu serum L’oreal stworzył dodatkowe produkty do codziennej pielęgnacji. Produkty, które wchodzą w skład linii L’oreal SERIOXYL to szampon, odżywka oraz pianka.  Są to 3 kroki dla oczyszczenia, odświeżenia i wzmocnienia włosów.

Zawarta w produktach linii L’oreal Serioxyl formuła GlucoBoost, która jest pochodna kwasu omega-6 doskonale oczyszcza skórę głowy oraz dodaje świeżości. W połączeniu z kolejnym składnikiem zawartym w produktach jakim jest Incell powoduje wzmocnienie włosów na całej długości. Incell to składnik, który uzupełnia lipidy we włóknie włosa od nasady, aż po same końce.

Codzienna pielęgnacji wspomaga działanie serum, aby uzyskać długotrwałe wzmocnienie włosów. Linia L’oreal SERIOXYL ta przeznaczona jest również dla włosów cienkich i pozbawionych gęstości. Dla lepszego efektu została podzielona na dwie serie. Pod lupę zostały zabrane tym razem rodzaje włosów: naturalne oraz farbowane.

L'oreal SERIOXYL

Zdjęcie: www.beautyheaven.com.au
Problem włosów cienkich, pozbawionych gęstości, kruchych czy delikatnych może zostać rozwiązany. Od teraz możesz cieszyć się długotrwałym efektem gęstszych i pogrubionych włosów na co dzień. Sprawdź L’oreal SERIOXYL i przekonaj się sama.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *