Podziel się swoim doświadczeniem u fryzjera!

Czy miałaś kiedyś poczucie, że idziesz do fryzjera i odczuwasz spokój? Czy może odczuwasz satysfakcję, kiedy po zakończonym zabiegu czy strzyżeniu patrzysz w lustro i mówisz do swojego fryzjera “O to właśnie mi chodziło!” Jeśli tak, to GRATULACJE! Znalazłaś wyjątkowego specjalistę!

Nasz estylowy team postanowił wyjść naprzeciw potrzebom każdej z Was i zebrać wszystkich fantastycznych fryzjerów w jednym miejscu, abyś nie tylko Ty, która to czytasz i masz swojego utalentowanego specjalistę zawsze u swojego boku mogła przyjść i poczuć się wyjątkowo, ale również Ty, która wciąż takiego szukasz. Dlatego, aby dowiedzieć się więcej, stworzyliśmy ankietę, która pomoże otworzyć drzwi dla osób, które również chcą poczuć szczęście po wyjściu z salonu fryzjerskiego, ale również dla Twojego fryzjera, który uszczęśliwi kolejne kobiety, które do niego przyjdą.

 

Rozpoczynamy 23 lutego, więc jeżeli chcesz dołożyć cegiełkę do budowania BAZY WYJĄTKOWYCH FRYZJERÓW W POLSCE, wypełnij ankietę znajdująca się w linku poniżej i odpowiedz na pytania dotyczące Twojego fryzjera i ulubionych zabiegów, które wykonujesz:

https://docs.google.com/forms/d/1807t23Im5bFv_Rx6lve9ubhjdw-jWwko3UBKbsrFzHU/edit

Następnie dodamy na naszej mapce, Twojego fryzjera, by każdy mógł tam trafić i sam się przekonać, że warto. Wybrane wypowiedzi z doświadczeń pozostałych kobiet, również będziesz mogla poznać, ponieważ będziemy je umieszczać na naszych social mediach.

Mamy jeszcze więcej niespodzianek! Dodatkowo przeprowadzimy wywiad z fryzjerami, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami i wiedzą. Już niedługo pojawi się pierwszy. STAY TUNED!

Jeśli chcesz sprawdzić, czy Twój fryzjer jest już na naszej mapce lub dopiero poszukujesz swojego mistrza, zapraszamy Cię tutaj: estyl.pl/polecam-zabiegi

Bądź częścią zmiany!Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *