Poznaj markę o 10 twarzach – REVLON

Marka Revlon na pierwszy rzut oka, a raczej ucha znana jest każdemu. Marka kojarzona jest z produktami do makijażu. Natomiast wiele z nas nie wie, jak wieloma produktami może się pochwalić. Jeśli jeszcze nie zdajecie sobie sprawy, to zachęcam do krótkiej lektury.

Revlon Uniq One

Revlon Uniq One – 10 twarzy jednego produktu

Sztandarowym produktem do pielęgnacji włosów marki Revlon jest odżywka do włosów w postaci spray’u. Jest to odżywka nie byle jaka, bo idealnie sprawdza się w pielęgnacji każdego rodzaju włosów. Jeśli kiedykolwiek myślałaś, że jest to niemożliwe – jedna odżywka do każdego rodzaju włosów – to właśnie będziemy obalać ten mit. Jak wiadomo każdy z nas posiada inny rodzaj włosów. Dlatego też kierujemy się innymi potrzebami przy wyborze odżywki do włosów. Marka Revlon Professional zadbała więc o każdą i każdego z nas. Stworzyła bowiem produkt o dziesięciu twarzach – odżywkę Uniq One. Dlaczego? Odżywka ta doskonale radzi sobie z 10-cioma najczęstszymi problemami włosów.

Najczęściej występujące problemy z włosami

Odżywka do włosów Revlon Uniq One doskonale nadaje się do każdego rodzaju włosów ze względu na jej szerokie działanie. A to one:

  • Regeneracja suchych i zniszczonych włosów,
  • Nabłyszczenie i wygładzenie kręconych włosów,
  • Ochrona przed wysoka temperaturą,
  • Zniewalająca gładkość,
  • Ochrona przed wypłukiwaniem koloru,
  • Wspomaga prostowanie,
  • Ułatwia rozczesywanie,
  • Zapewnia utrwalanie,
  • Wzmacnia końcówki włosów i zapobiega ich rozdwajaniu,
  • Umożliwia nadanie fryzurze wymarzonego kształtu.
39,99
52,99

Dodatkowo producenci zadbali, o to aby spełnić oczekiwania każdego z nas. Stworzyli nie tylko produkt idealny pod względem efektów jakie przynosi, lecz również pod względem zapachu. Dlatego też, marka Revlon stworzyła, aż 3 odżywki Uniq One, które wyróżniają się zapachem. Możemy więc wybrać spośród delikatnego mlecznego zapachu, słodkiego kokosu lub świeżego zapachu kwiatu lotosu.

Co jeszcze oferuje marka Revlon Uniq One?

Nie tylko zaskakuje wspaniałymi efektami działania odżywki do włosów. W skład produktów marki Revlon wchodzi również balsamiczny szampon. Szampon, który spokojnie może być stosowany przez osoby po zabiegu keratynowego prostowania włosów. Ponieważ nie zawiera w swoim składzie SLS’ów, dzięki czemu nie wypłukuje keratyny z włosów. Dodatkowo szampon ten dogłębnie pielęgnuje i odżywia włosy, a ponadto chroni przed działaniem wysokiej temperatury. Jego działanie wpływa również korzystnie na skórę głowy oraz na końce włosów, które po systematycznym stosowaniu szamponu są wzmocnione. Szampon Revlon Uniq One możemy również otrzymać w dwóch wersjach zapachowych – klasycznej w czerwonym opakowaniu oraz kokosowym w białym opakowaniu.

Wśród produktów Revlon na szczególną uwagę zasługują także dwufazowe odżywki bez spłukiwania Revlon Equave. Każda z nich skierowana jest do innego typu włosów – do przesuszonych , blond, narażonych na działanie słońca oraz do cienkich i przyklapniętych.

Produkty znanej marki Revlon zdecydowanie zaskakują nie tylko swoim działaniem, ale również ceną. Kosmetyki te powinien wypróbować każdy, komu zależy na odpowiedniej pielęgnacji i kondycji swoich włosów.

Wielozadaniowe produkty marki Revlon zyskały rzeszę fanów na całym świecie! Czy dołączysz do ich grona?

115,49


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *