Serum wzmacniające włosy Kérastase Initialiste

Premiera na polskim rynku! Serum wzmacniające włosy Kérastase Initialiste już w ofercie sklepu Estyl.pl. Kosmetyk to kolejne, innowacyjne dziecko koncernu L’Oreal, oparte na technologii roślinnych komórek macierzystych. To jedyny produkt Kérastase, który jednocześnie wzmacnia oraz odżywia włosy, dodając im objętości i połysku.

serum wzmacniające włosy
serum wzmacniające włosySerum wzmacniające włosy Kérastase Initialiste bazuje na komórkach roślinnych wyabstrahowanych z jabłoni Malus Domestica i ma na celu pielęgnację włosów oraz skóry głowy wokół powierzchni mieszków włosowych, czyli tam, gdzie występują naturalne komórki macierzyste. Wzmocnienie i nawilżenie tych fragmentów skóry ma istotny wpływ na poprawę jakości włosów oraz wydłużenie cyklu ich wzrostu.

Serum Initialiste odżywia włosy od korzeni, powodując, że stają się silniejsze, bardziej miękkie, grube i lśniące. By osiągnąć wymagany efekt terapeutyczny, serum wzmacniające włosy Kérastase stosujemy minimum dwa, trzy razy w tygodniu, dostosowując jego dawkowanie do rodzaju fryzury. Włosy grube wymagają 3 lub 4 porcji pipety, włosy cienkie zadowolą się około 2 porcjami serum. Kosmetyk wmasowujemy delikatnie u nasady włosów, aplikując go zawsze na mokrych, umytych włosach. Kuracja serum Initialiste powinna trwać przynajmniej miesiąc.

Patricia Pineau, dyrektor do spraw komunikacji naukowej koncernu L’Oreal twierdzi, że „skóra głowy jest wykonana ze skóry, a kobiety powinny zrozumieć, że piękno ich włosów zależy od jakości skóry na głowie.” To prawda, stosujemy kremy na niemal każdą część naszego ciała – oczy, twarz, szyję, nogi, zapominając o nawilżaniu i pielęgnacji skóry głowy. Pamiętaj, że jest ona bardzo ważnym miejscem, odpowiadając za stan włosów na całej ich długości.

Stosując serum Kérastase Initialiste uzyskasz:

  • mocniejsze i bardziej jędrne włosy,
  • blask i miękkość włosów,
  • zauważalne pogrubienie fryzury,
  • włosy bardziej odporne na czynniki zewnętrzne,
  • mniej kruche włosy,
  • fryzurę odbitą od nasady,
  • optymalne nawilżenie skóry głowy.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *