Joico

Często wiele z nas przed zakupem produktu chciałoby mieć możliwość przetestowania go. Mniejsza pojemność, a co za tym idzie niższa cena to idealne połączenie, aby wypróbować produkt. Mówisz, masz! U nas dodatkowo za wystawienie opinii o produkcie możesz otrzymać rabat na kolejne zakupy. Co Ty na to?

Czytaj więcej

Wiemy, że już minął okres walentynkowy, ale każda kobieta ma swoje walentynki codziennie kiedy odkrywa nowy kosmetyk. A jeżeli kosmetyk staje się No1 to już nie ma mowy o niczym innym. Chcemy wam zatem przedstawić 7 kosmetyków, które zdecydowanie skradły Wasze serce i to do granic możliwości.

Czytaj więcej
Każdy z nas ma czasem gorszy dzień. Dzień kiedy nic nam się nie układa, a wszystko zdaje się być pod górkę. Nasze włosy tak jak i my mają czasem trudny okres. Spowodowane jest to wieloma czynnikami - zarówno atmosferycznymi, nieodpowiednią pielęgnacją, bądź nadmierną stylizacją. Są momenty kiedy nasze włosy nie układają się, ciężko się rozczesują, łamią się albo wypadają. Jak sobie z nimi poradzić? Sprawdź porady znanych i cenionych stylistów. Czytaj więcej

Jeśli Twoje włosy są zniszczone ciągłym suszeniem, modelowaniem lub farbowaniem, a Ty nie masz już pomysłu na ich odbudowę, koniecznie musisz poznać, czym jest rekonstrukcja włosów JOICO K-PAK. To intensywna regeneracja Twoich włosów już po pierwszym zastosowaniu.

Czytaj więcej
Kuracja wygładzająca

Kuracja wygładzająca Joico to cztery etapy pielęgnacji. Aneta opowie Wam o 3 etapie, jakim jest odżywka bez spłukiwania. Kosmetyk zawiera hydrolizowaną keratynę i proteiny, które chronią włosy na całej ich długości.

Czytaj więcej
odżywka wygładzająca

Joico Smooth Cure to kuracja wygładzająca. Kosmetyki z tej serii nie zawierają siarczanów. Nasza Testerka Aneta wypróbowała kolejny kosmetyk tej marki. Sprawdźcie, czy odżywka wygładzająca spełniła jej oczekiwania.

Czytaj więcej
szampon wygładzajacy

Twoje włosy są cienkie, pozbawione objętości, nie układają się z powodu różnej długości, a zapanowanie nad nimi to wyzwanie? Z podobnymi problemami borykała się Aneta. Poprosiliśmy ją więc o przetestowanie Joico Smooth Cure. To szampon wygładzający bez siarczanów, zawierający w swoim składzie m.in. olejek z orzecha brazylijskiego i masło Tucuma.

Czytaj więcej
olejek wzmacniający do włosów

Jeśli masz włosy suche, osłabione, porowate i walczysz z ich elektryzowaniem, powinnaś wypróbować olejek wzmacniający włosy. Jednym z takich preparatów jest przetestowane przez Małgosię serum Joico K-Pak Restorative Oil. Oto wrażenia naszej Testerki ze stosowania kosmetyku Joico.

Czytaj więcej
spray do włosów kręconych

Prezentujemy recenzję jednego z kosmetyków do włosów kręconych. Tym razem czas na spray do włosów kręconych Joico Curl Activator. Edyta przetestowała go na swoich lokach. Przekonajcie się, czy jest zadowolona z efektów.

Czytaj więcej

Nie wiesz, jak wybrać najlepszą odżywkę? Dobrym sposobem jest uczenie się na cudzych doświadczeniach. Przekonaj się, czy

Joico K-Pak odżywka do włosów zniszczonych odbudowała włosy Edyty. Przejdź do artykułu!

Czytaj więcej

Szampony perłowe są jednymi z najbardziej popularnych na rynku kosmetyków do mycia włosów. Wyróżnia je głównie bogatsza, kremowa konsystencja oraz wysokie nasycenie składnikami odżywczo-nawilżającymi.

Czytaj więcej
Szampon, odżywka i maska do włosów to kosmetyczne trio, które z pewnością posiada każda z Pań dbających o włosy. Olejek pielęgnujący końce Twoich włosów to przysłowiowa kropka nad i dopełnienie kosmetyczki każdej, prawdziwej włosomaniaczki. Serum Joico K-Pak Restorative Oil ma tą przewagę nad innymi olejkami do włosów, że nie tylko chroni przed czynnikami zewnętrznymi, ale i odbudowuje uszkodzone włókna włosów. Poznaj  Olejek do włosów Joico i jego główne zalety. Czytaj więcej
pianka zwiększająca objętość włosów

Twoje włosy są pozbawione objętości? Klara przetestowała kosmetyk, który może rozwiązać Twoje problemy. Pianka zwiększająca objętość włosów to cześć zestawu pielęgnacyjnego Joico Body Luxe Design. Przekonaj się, jak pianka podziałała na włosy trudne w pielęgnacji.

Czytaj więcej
elixir nadający objętość

Przedsyawiamy kolejny kosmetyk marki Joico - tym razem Klara przetestowała elixir nadający objętość. Czy jej cienkie włosy zwiększyły objętość? A może to także kosmetyk do loków? Przeczytajcie recenzję.

Czytaj więcej
odżywka do włosów normalnych

W ramach testów Klara sprawdza działanie kolejnego kosmetyku do włosów firmy Joico. Tym razem jest to odżywka do włosów normalnych Daily Care. Jeśli także masz włosy cienkie, przesuszone na końcach i osłabione, Joico Daily Care może być dla Ciebie idealny.

Czytaj więcej