Joico

FB

Często wiele z nas przed zakupem produktu chciałoby mieć możliwość przetestowania go. Mniejsza pojemność, a co za tym idzie niższa cena to idealne połączenie, aby wypróbować produkt. Mówisz, masz! U nas dodatkowo za wystawienie opinii o produkcie możesz otrzymać rabat na kolejne zakupy. Co Ty na to?

Czytaj więcej
przymruzone-kobieta-oko

Wiemy, że już minął okres walentynkowy, ale każda kobieta ma swoje walentynki codziennie kiedy odkrywa nowy kosmetyk. A jeżeli kosmetyk staje się No1 to już nie ma mowy o niczym innym. Chcemy wam zatem przedstawić 7 kosmetyków, które zdecydowanie skradły Wasze serce i to do granic możliwości.

Czytaj więcej
HOW-TO-AVOID-FRIZZ Każdy z nas ma czasem gorszy dzień. Dzień kiedy nic nam się nie układa, a wszystko zdaje się być pod górkę. Nasze włosy tak jak i my mają czasem trudny okres. Spowodowane jest to wieloma czynnikami - zarówno atmosferycznymi, nieodpowiednią pielęgnacją, bądź nadmierną stylizacją. Są momenty kiedy nasze włosy nie układają się, ciężko się rozczesują, łamią się albo wypadają. Jak sobie z nimi poradzić? Sprawdź porady znanych i cenionych stylistów. Czytaj więcej
estyl_7dni_wszystkie_blog_755x315 Ostatni dzień naszej siedmiodniowej przygody ze światowymi markami. Dzisiaj mamy dla Was przygotowane treściwe informacje o markach, których nie mieliście jeszcze okazji poznać. Przypominam, ze tylko dzisiaj -12% na wszystkie marki, które brały udział w akcji 7 Dni Dawania. Czytaj więcej
estyl_2014_09_09_face

Jeśli Twoje włosy zniszczone są ciągłym suszeniem, modelowaniem lub farbowaniem, a Ty nie masz już pomysłu na ich odbudowę, koniecznie musisz spróbować zabiegu rekonstrukcji JOICO K-pak. To intensywna regeneracja Twoich włosów.

Czytaj więcej
joico-duo-pack

Najchętniej kupowane kosmetyki, znowu u nas!

Wasze ulubione produkty do pielęgnacji włosów, wracają w podwójnym wydaniu. Joico Duo Pack, w opakowaniu 2x500 ml, znowu w Estyl.pl. Ekonomiczne komplety, w wersji do każdego rodzaju włosów! Śpieszcie się, kosmetyki schodzą, niczym świeże bułeczki :-)
Czytaj więcej