Pierwsza odsłona akcji „Testowanie” – Joico

Często wiele z nas przed zakupem produktu chciałoby mieć możliwość przetestowania go. Mniejsza pojemność, a co za tym idzie niższa cena to idealne połączenie, aby wypróbować produkt. Mówisz, masz! U nas dodatkowo za wystawienie opinii o produkcie możesz otrzymać rabat na kolejne zakupy. Co Ty na to?

Testowanie z Joico

Wypróbuj, oceń i zgarnij RABAT

Pewnie zastanawiasz się, o co chodzi. Już wyjaśniam!

Akcja polega na zakupieniu produktu przeznaczonego do testowania. Następnie należy wypróbować produkt w domu, a następnie na naszej stronie Estyl.pl należy wyrazić opinię o przetestowanym produkcie. Pamiętaj, że oczekujemy rzetelnych opinii o produkcie, jego działaniu oraz efektach. Wiemy, że każdy z nas ma inny rodzaj włosów, a więc w opinii warto poinformować innych o tym jaką posiadaczką włosów jesteś i jak produkt zadziałał właśnie na Twoje włosy.  Po zakończeniu promocji  do 14-stu dni wyślemy ci kod rabat do wykorzystania na produkty marki objętej testowaniem zakupione w naszym sklepie.

Joico testowanie

Produkt przygotowany do testowania Joico

Pierwszy produkt, który wybraliśmy do testowania to Joico K-Pak Color Therapy. Jest to odżywka przeznaczona do włosów zniszczonych oraz farbowanych. Odżywka ta w doskonały sposób nawilża i regeneruje włosy uszkodzone farbowaniem czy innymi zabiegami wykonywanymi na włosach. Włosy po zastosowaniu odżywki Joico stają się zdrowe, silne, a przede wszystkim chronione przed wszelkimi uszkodzeniami. Dodatkowo zastosowanie w odżywce K-Pak Color Therapy nowoczesnych technologii pozwala na zachowanie wyrazistego koloru włosów przez długi czas. Ponadto włosy  pozostają miękkie i zdecydowanie łatwiej je poddać wszelkim stylizacjom.

Teraz nie pozostaje Ci już nic innego  jak tylko wypróbowanie produktu i zgarnięcie RABATU na kolejne zakupy. Mamy nadzieję, że pierwsza odsłona akcji na tyle Ci się spodoba, że będą kolejne, kolejne i … kolejne 🙂

PIERWSZA AKCJA TESTOWANIA JUŻ ZA NAMI! CZEKAJCIE ZATEM NA KOLEJNĄ EDYCJĘ AKCJI „TESTOWANIE”.

24,99
64,99


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *