Pierwsza odsłona akcji „Testowanie” – Joico

Często wiele z nas przed zakupem produktu chciałoby mieć możliwość przetestowania go. Mniejsza pojemność, a co za tym idzie niższa cena to idealne połączenie, aby wypróbować produkt. Mówisz, masz! U nas dodatkowo za wystawienie opinii o produkcie możesz otrzymać rabat na kolejne zakupy. Co Ty na to?

A w naszym sklepie...

Testowanie z Joico

Wypróbuj, oceń i zgarnij RABAT

Pewnie zastanawiasz się, o co chodzi. Już wyjaśniam!

Akcja polega na zakupieniu produktu przeznaczonego do testowania. Następnie należy wypróbować produkt w domu, a następnie na naszej stronie Estyl.pl należy wyrazić opinię o przetestowanym produkcie. Pamiętaj, że oczekujemy rzetelnych opinii o produkcie, jego działaniu oraz efektach. Wiemy, że każdy z nas ma inny rodzaj włosów, a więc w opinii warto poinformować innych o tym jaką posiadaczką włosów jesteś i jak produkt zadziałał właśnie na Twoje włosy.  Po zakończeniu promocji  do 14-stu dni wyślemy ci kod rabat do wykorzystania na produkty marki objętej testowaniem zakupione w naszym sklepie.

Joico testowanie

Produkt przygotowany do testowania Joico

Pierwszy produkt, który wybraliśmy do testowania to Joico K-Pak Color Therapy. Jest to odżywka przeznaczona do włosów zniszczonych oraz farbowanych. Odżywka ta w doskonały sposób nawilża i regeneruje włosy uszkodzone farbowaniem czy innymi zabiegami wykonywanymi na włosach. Włosy po zastosowaniu odżywki Joico stają się zdrowe, silne, a przede wszystkim chronione przed wszelkimi uszkodzeniami. Dodatkowo zastosowanie w odżywce K-Pak Color Therapy nowoczesnych technologii pozwala na zachowanie wyrazistego koloru włosów przez długi czas. Ponadto włosy  pozostają miękkie i zdecydowanie łatwiej je poddać wszelkim stylizacjom.

Teraz nie pozostaje Ci już nic innego  jak tylko wypróbowanie produktu i zgarnięcie RABATU na kolejne zakupy. Mamy nadzieję, że pierwsza odsłona akcji na tyle Ci się spodoba, że będą kolejne, kolejne i … kolejne 🙂

PIERWSZA AKCJA TESTOWANIA JUŻ ZA NAMI! CZEKAJCIE ZATEM NA KOLEJNĄ EDYCJĘ AKCJI „TESTOWANIE”.

139,00
119,92
129,92
104,00
379,00
59,00
30,00
99,92
22,97
61,00


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *