Beheonoxy Dimethicone

Beheonoxy Dimethicone należy do gatunku silikonów lekkich, czyli łatwo usuwalnych za pomocą łagodnych środków myjących. Stosując kosmetyki z dodatkiem Beheonoxy Dimethicone, nie musisz używać do ich zmycia sulfatów, które dodatkową wysuszają włosy uwrażliwione.

Ten delikatny silikon do włosów posiada ogromną zaletę – mianowicie nie tworzy na ich łodygach nieprzepuszczalnej warstwy, przez co włos może normalnie oddychać. Z tego powodu Beheonoxy Dimethicone występuje najczęściej w preparatach do stylizacji włosów oraz odżywkach i maskach pielęgnacyjnych, rzadko zaś w szamponach do włosów.

Silikon wygładza włosy puszące się i łamliwe, zapobiegając ich dalszemu uszkodzeniu. Jeśli natkniesz się na Beheonoxy Dimethicone w składzie swoich kosmetyków do włosów (serum, olejek, odżywka lub maska) możesz używać do mycia czupryny szamponów pozbawionych siarczanów. Szczególnie, gdy Twoja fryzura skłonna jest do podrażnień i przetłuszczania, a włosy są uwrażliwione i wypadają.

Polecamy szampon wygładzający bez siarczanów Alterna Bamboo oraz delikatny szampon do włosów farbowanych Alterna Bamboo UV+ Color.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *