Davines w nowej odsłonie!

Doskonała wiadomość dla wszystkich wielbicieli włoskich, ekologicznych kosmetyków do włosów Davines! Marka Davines zmieniła opakowania swocih produktów, które jeszcze bardziej podkreślą pro-ekologiczność marki. Ja już miałam okazję poznać je w nowej odsłonie, zatem przedpremierowo zaprezentuję co nieco Wam 🙂

davines kosmetykiFoto: biancanevemakeup.blogspot.com

Na wstępie napisałam, że to wiadomość skierowana do miłośników marki Davines , ale mam nadzieję, że ci z Was, którzy czytają ten wpis, a jeszcze nie próbowali tych produktów skuszą się na ich wypróbowanie – naprawdę warto 😉

Kosmetyki Davines w www.estyl.pl

Davines gości na półkach naszego sklepu już od około roku. Eksperymentalna decyzja zarządu naszego sklepu, aby wprowadzić tą nową i mało znaną w Polsce markę kosmetyków okazała się strzałem w dziesiątkę! Nasi wierni Klienci, jak i nowi od razu pokochali Davines, co potwierdzają setki zrealizowanych zamówień i mnóstwo pozytywnych opinii. Ja również nie omieszkałam wypróbować tych kosmetyków i mogę powiedzieć jedno: każdy i każda z Was powinna choć raz wypróbować Davines!

kosmetyki davinesFoto: frokenrosa.net

Nowa odsłona => nowa linia MINU

Wraz z nadejściem produktów Davines w nowych opakowaniach pojawiła się zupełnie nowa linia MINU. To kosmetyki przeznaczone w szczególności do pielęgnacji włosów farbowanych. Zawarty w nich ekstrakt z Kwiatu Kaparu z Saliny (Slow Food Presidium), której producentem jest gospodarstwo Pana Salvatore D’Amico z Leni, wspaniale odżywi i ożywi kolor włosów. Ja niestety nie farbuję swoich włosów, ale mam nadzieję, że tym z Was, którzy koloryzujecie włosy na pewno kosmetyki nowej serii przypadną do gustu.
W linii MINU dostępny jest szampon, odżywka, maska i serum, zatem wybór jest całkiem przyzwoity.

davines MinuFoto: frokenrosa.net

Ekologiczny przekaz marki

Davines stawia przede wszystkim na produkcję kosmetyków jak najbardziej przyjazną środowisku naturalnemu. Firma współpracuje z wieloma gospodarstwami ekologicznymi, z których czerpie inspiracje i zaopatruje się w naturalne składniki. Nie tylko w stosunku do samego składu kosmetyków marka dąży do naturalności. Również opakowania tworzone są z myślą o ochronie ziemii. Osobiście uważam, że nowe opakowania maski i odżywki mają bardzo prosty i uniwersalny kształt przez co po zużyciu produktu można je wykorzystać do innych celów.
Poniżej przedstawiam propozycję – podoba Wam się? 🙂

kosmetyki ekologiczne davines Foto: voguehairdesign.co.zaDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *