Kérastase Homme dla prawdziwego mężczyzny

Od dziś w ofercie sklepu estyl.pl profesjonalna linia pielęgnacyjna Kérastase Homme, czyli seria ekskluzywnych kosmetyków dla mężczyzn. Panowie,  w przeciwieństwie do kobiet, mają mniej problemów z włosami. Wiąże się to zwykle z posiadaniem innego typu fryzury i wymagań wobec niej. Włosy krótkie, bo takie nosi gro mężczyzn, o wiele łatwiej utrzymać w ryzach, co nie znaczy, że nie należy ich odpowiednio pielęgnować.

Większość mężczyzn, co znam z autopsji, używa kosmetyków pielęgnacyjnych swoich kobiet, co z pewnością nie zaszkodzi, ale i nie zaspakaja w pełni potrzeb męskiej skóry. Szampon do włosów, odżywka, czy krem pielęgnacyjny to kosmetyki, z których istnienia większość mężczyzn nie zdaje sobie sprawy, dopóki się nie skończą. Za cudowne napełnianie nimi półki w łazience, odpowiada na ogół kobieta. Uwaga panów koncentruje się zwykle na środkach do golenia oraz żelach do stylizacji swoich krótkich fryzur.

Seria Kérastase Homme swe kosmetyki opiera na trzech głównych problemach, które dotykają włosy mężczyzn. Są to przetłuszczanie włosów, problem z łupieżem oraz kłopoty z przerzedzaniem się włosów, co wiąże się z dużą ilością testosteronu u panów.

W skład serii Kérastase Homme do włosów przetłuszczających się wchodzi:

  • kąpiel do włosów przetłuszczających się Kérastase Homme
  • spray do włosów przetłuszczających się Kérastase Homme

 

W skład serii Kérastase Homme do włosów z łupieżem wchodzi:

  • kąpiel przeciwłupieżowa Kérastase Homme
  • spray przeciwłupieżowy Kérastase Homme

 

W skład serii Kérastase Homme zagęszczającej włosy wchodzi:

  • kąpiel zagęszczająca włosy Kérastase Homme
  • spray zagęszczający włosy Kérastase Homme

 

W serii Kérastase dla mężczyzn znajdziesz też lubiany przez panów żel do modelowania i utrwalania fryzury oraz serum rewitalizujące włosy.

Myślę, że kosmetyki do włosów Kérastase Homme, będą miłym prezentem dla każdego mężczyzny. I to nie tylko z powodu typowo męskiego designu kosmetyków, czy ich linii zapachowej, ale i z tej prostej przyczyny, że każdy mężczyzna lubi czuć się dopieszczony.Jedna odpowiedź do “Kérastase Homme dla prawdziwego mężczyzny”

  1. KArol pisze:

    Witam , od żony na gwiazdkę dostałem kosmetyki z tej strony. Krem do golenia jest genialny , nie lubię się golić a dzięki niemu mogę robić to rzadziej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *