Kérastase w wersji mini

 

Produkty do pielęgnacji włosów Kérastase dla wielu Pań są jedną z ulubionych marek kosmetycznych. Zwolennicy marki wiedzą, że standardowa pojemność szamponu lub odżywki Kérastase waha się między 200 ml – 500ml. Nikogo to nie dziwi, są to ogólnie przyjęte normy wśród większości profesjonalnych kosmetyków do włosów. Nowość, w postaci zestawu Kérastase mini set, dedykowana jest tym Paniom, które ciągle poszukują kosmetyku idealnego oraz tym, które dużo podróżują.

kerastase_mini_seria

Kerastase Mini opakowano w praktyczną i subtelną kosmetyczkę w kolorze srebrnym, dzięki czemu wybrany zestaw może być doskonałym pomysłem na prezent. Komplety Kérastase Mini składają się z 3 produktów – szamponu (80ml), odżywki ze spłukiwaniem (75 ml) oraz środka do stylizacji włosów (50 ml).

 

kérastase miniKérastase Mini do włosów zniszczonych z serii Resistance gwarantuje natychmiastową reanimację Twoich włosów. Zielona seria Kérastase zawiera w swym składzie cement międzykomórkowy, którego głównym zdaniem jest odbudować zewnętrzną warstwę zniszczonych włosów. Szampon Kérastase Bain de Force ma za zadanie oczyścić głęboko łuski włosów, dlatego po jego użyciu możesz mieć uczucie szorstkości włosa. To dobry znak – otwarte łuski włosów są gotowe na przyjęcie porcji odżywki w postaci Vita Cimentu odbudowującego i scalającego strukturę uszkodzonych fragmentów Twoich włosów. Cementu Kérastase powinnaś używać po każdej kąpieli włosów. Gdy osiągniesz lepszą kondycję czupryny, co zazwyczaj następuje po kilkutygodniowej terapii, możesz używać lżejszej odżywki pielęgnacyjnej, po cement zaś sięgać od czasu do czasu. Ostatnim kosmetykiem z zestawu Kérastase mini do włosów zniszczonych jest cement termiczny w postaci mleczka. Kosmetyk ten polecamy głównie Paniom modelującym swoje włosy lokówkami, prostownicami lub szczotkami termicznymi. Mleczko termiczne zabezpiecza strukturę włosów przed wysoką temperaturą, zaś cenne składniki mleczka, jak cement międzykomórkowy, ceramidy i proteiny mają szansę wniknąć w trzon włosów dzięki aktywacji tych substancji ciepłem.

kérastase miniKérastase Mini do włosów suchych z serii Nutri Thermique sprawdzi się w pielęgnacji włosów suchych z natury i uwrażliwionych. Niezwykle trudno utrzymać w ryzach włosy suche naturalnie. Są one bardziej podatne na szkodliwe czynniki zewnętrzne, brak im zdrowego blasku i mięsistości. Zadaniem kosmetyków z serii Thermique jest zapobiegnie utracie wilgoci z wnętrza włosów, a co za tym idzie nadanie im bardziej elastycznej formy. Szampon Kérastase Bain Nutri Thermique nawilża i oczyszcza włosy uwrażliwione bez efektu wysuszenia. Maska termiczna do włosów suchych Kérastase Mask Nutri Thermique dzięki zawartości lipidów, protein i węglowodanów uzupełnia ubytki tych składników we wnętrzu każdego włosa. Składniki te niwelują uczucie suchości i kruchości włosów. Maska termiczna Kérastase oprócz lipidów i protein, zawiera w swym składzie termoaktywne polimery, ceramidy i ksylozę, które zabezpieczają najbardziej odwodnione fragmenty włosów i chronią długotrwale przed ponownym wysuszeniem. Nektar termiczny Kérastase, czyli ostatni z 3 kroków pielęgnacyjnych w wersji mini, to uzupełnienie kuracji termoaktywnej i pełna ochrona włosa przed narzędziami do stylizacji włosów.  Kosmetyk zawiera w swym składzie ekstrakt z mleczka pszczelego, o właściwościach silnie nawilżających i pogrubiających włosy oraz lipidy i glukozę, chroniące włosy przed łamaniem. Pod wpływem ciepła nektar uwalnia aktywne składniki, a te niczym kołderka otulają włosy, łatając ich uszkodzenia. Efekt to sypkie i błyszczące włosy, bez obciążenia.

Oba zestawy Kérastase Mini mają takie same pojemności i równie atrakcyjne ceny. Wszystkie miniaturowe kosmetyki Kérastase można nabyć też w pełnowymiarowych opakowaniach. Serdecznie zapraszamy do testowania!

 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *