Paul Mitchell – możesz pomóc nie tylko swoim włosom!

Czy już wiesz kto najbardziej na świecie kocha Twoje włosy?

Ta miłość trwa  od 35 lat, a zaczęła się w 1980 r. kiedy to Paul Mitchell wraz ze swoim przyjacielem Johnem Paulem DeJoria postanowił założyć firmę, której celem było wspieranie salonów fryzjerskich luksusowymi produktami.

 

Paul Mitchell

Foto: businessinsider.com.au

Tak jak w miłości bywa trudno ,tak u Paula i Johna nie było kolorowo. Na początku mając jedynie 700 $ w kieszeni, nie było ich stać na kolorowe logo, które pozwoliłoby wyróżnić  proponowane produkty na tle innych marek. Bariera finansowa nie zniechęciła ich do dalszych działań. Rewolucja miała się dopiero zacząć. Dlatego też powstał pierwszy flagowy produkt Hair Sculpting Lotion. A czarno białe opakowanie w wyniku skromnego budżetu, jest obecnie słynne na całym świecie!

givingismystyle

 

Co łączy akcję firmy Paul Mitchell i Estyl.pl?

Podobnie jak Paul Mitchell chcemy zacząć od początku. Aby przybliżyć Wam markę, która osiągnęła tak spektakularny sukces, opiszę jedno przedsięwzięcie.

Nie tracąc zapału przez 35 lat John Paul Mitchell Systems łączą dobro z pożytecznym. Co się za tym kryje? Przede wszystkim chęć pomagania innym. Dlatego i my postanowiliśmy zrobić akcję #NaturalniePomaga, dzięki której 5% wartości kupionego produktu zostanie przekazane do wybranej organizacji. Aby tego dokonać, wystarczy kupić produkt Paula Mitchella, a my w Twoim imieniu przeznaczymy 5% na cele charytatywne.

Jedną z naszych inspiracji był fakt, że Paul Mitchell pomógł ostatniej osadzie rdzennych Amerykanów. Czyn miał na celu pomoc finansową, a wsparcie przez John Paul Mitchell Systems, zapewniło rdzennym Amerykanom: wodę, energię słoneczną oraz ochronę ich świętych miejsc. Postanowiliśmy stworzyć nasz system pomagania. Dzięki idei marki Paula Mitchella, chcemy się przyczynić do przekazania 5%.  Pierwszy produkt z linii Original jest dobrym początkiem do wzięcia udziału w organizowanej akcji przez Estyl.pl

ORIGINALnie pomagaj

Pierwszym produktem z linii Original, na który warto zwrócić uwagę, to szampon oczyszczająco- odświeżający Original Awapuhi. A wygląda on tak:

 

awapuhi_shampoo_litre-crop

Jeżeli posiadasz włosy suche, a chcesz się pozbyć problemu, to intensywne składniki szamponu pomogą poprawić strukturę włosów. Szampon nadaje się również do każdego rodzaju włosów. Przede wszystkim trzeba zaznaczyć, że jest ekologiczny i przyjazny dla skóry. Tropikalny zapach bierze się z hawajskiego imbiru, który często pojawia się w kosmetykach Paul Mitchell.

Fantastyczny efekt oczyszczania można połączyć z sprayem Original Seal and Shine. Jak wiadomo, świat kosmetyków do włosów nie kończy się na szamponie. Dlatego do uzyskania lepszych efektów, warto zastosować dwa produkty.

Jest to odżywka termoochronna, bez spłukiwania, dzięki której oszczędzisz czas. Skrócisz proces przygotowania się do wyjścia, nie musisz się śpieszyć, a dodatkowe minuty to bonus aby dokończyć swoje sprawy. Ważniejszym aspektem jest to, że dzięki odżywce ochronisz włosy przed suszarką oraz innym elektrycznym urządzeniem do stylizacji fryzur. Obróbka termiczna już nie jest tak straszna. Zastanów się nad tym. To idealne rozwiązanie w dobie pędzącego świata.

seal_and_shine_250ml-crop

To jak?

Czy już wiesz kto najbardziej na świecie kocha Twoje włosy? Jeżeli jeszcze nie wiesz, to spokojnie. Produktów Paula Mitchella jest około 90! Te, które dzisiaj opisałam, to dopiero początek. Testowanie produktów Paula Mitchella i łączenia je z akcją przekazania 5% na wybraną organizację #NaturaniePomaga, jest idealnym sposobem, żeby nie tylko odżywić włosy, ale również pomóc innym. A ty jak uważasz? Może już miałaś okazję próbować kosmetyki Paula Mitchella? Podziel się z Nami swoja opinią.

 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *