Przerzedzone i cienkie włosy? Z Serioxyl to nie problem!

Czy Ty, tak jak wielu ludzi wokół nas borykasz się z problemem wypadających, przerzedzonych i pozbawionych objętości włosów? Kucyk nie ma już dawnej gęstości, a przedziałek robi się coraz szerszy? Dawna bujna fryzura to tylko odległe wspomnienie? Nie chowaj głowy w piasek – jest nadzieja! Nazywa się Serioxyl i ma zdziałać cuda.

Serioxyl

Foto: joelhd.com.br

Serioxyl to zaawansowana seria stworzona przez L’Oreal, która dzięki wyspecjalizowanym składnikom ma pomóc wzmacniać słabe, cienkie włosy. Jakie to składniki? Między innymi Stemoxydine oraz Neohesperidin, które przywracają gęstość włosom, działają na cebulki włosów i chronią skórę głowy. Incell, Intra-Cyclane i Pro-Keratin, których zadaniem jest wypełnienie włosa od środka i wzmacniać go, a także Glucoboost, czyli cząsteczka, która daje natychmiastowe efekty i jest pochodną Omega 6.

Co wchodzi w skład linii Serioxyl?

Jak używać produktów Serioxyl?

Dobierz odpowiedni dla siebie szampon z linii Serioxyl – są dwa rodzaje: dla włosów naturalnych lub dla włosów farbowanych. Na wilgotne włosy nałóż niewielką ilość szamponu i wmasuj go we włosy i skórę głowy. Wykonaj masaż, aby pobudzić cebulki włosów. Dokładnie spłucz szampon.

Nałóż na wilgotne włosy odżywkę z serii Serioxyl, wmasuj ją i pozostaw na kilka minut. Następnie dokładnie spłucz.

Aby uzyskać większą objętość włosów nałóż piankę Serioxyl tuż u nasady skóry głowy, możesz wmasować ją także w skórę głowy. Następnie rozprowadź produkt grzebieniem na długości włosów.

Na wilgotne włosy po każdym myciu możesz nałożyć także Serum Thicker Hair. Nakładaj je na niewielkie pasma włosów na długości i końce. Serum daje natychmiastowy efekt pogrubienia włosów – od razu poczujesz, że jest ich więcej!

Na koniec wysusz normalnie włosy. Zobaczysz, że Twoja fryzura jest pełniejsza, włosy uniesione  od nasady i wyglądające jakby było ich zdecydowanie więcej.

Raz na kilka miesięcy możesz użyć kuracji Scalp Cleansing, która dogłębnie oczyści skórę głowy i ją dotleni. Wmasowywanie jej w skórę głowy polepszy mikrokrążenie i pobudzi cebulki włosów. Jedną tubkę produktu nakładaj na zwilżoną skórę głowy sekcja po sekcji przed myciem włosów szamponem. Wmasowuj produkt przez kilka minut, a następnie spłucz.

Serioxyl zestaw

W gamie produktów Serioxl znajdziesz też Serum Denser Hair. To produkt, który należy nakładać codziennie wieczorem na suchą skórę głowy, a efekty nie są tak natychmiastowe jak w przypadku np. Serum Thicker Hair. Opakowanie zaopatrzone jest w pipetę, dzięki której aplikacja jest bardzo łatwa. Zalecane jest nakładanie produktu sekcjami, około 1 pipeta na sekcję, a następnie wmasowanie serum w skórę głowy. Systematyczne stosowanie produktu przez 3 miesiące wzmacnia włosy, zagęszcza je, a także może spowodować porost nawet do 1700 nowych włosów! Warto spróbować!

Serioxyl serum

Jeśli zdecydowaliście się rozpocząć swoją przygodę z linią L’Oreal Serioxyl, zachęcamy do zapoznania się z filmem, w którym możecie krok po kroku podejrzeć, w jaki sposób zabieg Serioxyl przeprowadza profesjonalista 🙂

Krok 1. Zastosowanie kuracji oczyszczającej Serioxyl Scalp Cleansing

Krok 2. Spłucz kurację, a następnie umyj włosy szamponem Serioxyl.

Krok 3. Spłucz szampon, a następnie nałóż odżywkę Serioxyl.

Krok 4. Spłucz odżywkę, osusz ręcznikiem włosy, a następnie nałóż na skórę głowy serum Serioxyl Denser i wykonaj masaż – nie spłukuj.

Krok 5. Nałóż na osuszone ręcznikiem włosy piankę Serioxyl – nie spłukuj.

Krok 6. Nałóż na włosy serum Serioxyl Thicker – nie spłukuj.

Aby uzyskać najlepsze efekty powinnaś stosować wszystkie wymienione wyżej produkty. Na stronie estyl.pl znajdziesz je w atrakcyjnych zestawach i cenach.

 

 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *