Zapraszamy na terapię z Kérastase

Lubimy być modne, mieć swoje pasje, spotykać się ze znajomymi, ale chyba jeszcze bardziej lubimy chodzić do fryzjera. Czas relaksu i świetny wygląd to pewność udanego dnia. Oczywiście istnieje ryzyko, że podczas wizyty pójdzie coś nie tak… Bo fryzjer miał zły dzień, bo my nie byłyśmy pewne co do zmian. Jednak, czy oprócz wizyt zastanawiamy się nad codzienną pielęgnacją włosów? Zbyt częste zabiegi nie są dobrym pomysłem, ale przecież to lubimy. Dlatego podpowiadam, jak dbać o włosy, aby były zdrowe i silne. Zanim to zrobię, zabieram Cię na terapię 🙂

Jestem przekonana, że nie raz i nie dwa chciałaś odmówić farbowania, zrobienia ombre. Już nie wspomnę o lokach czy prostowaniu. Mając z tyłu głowy szkodliwość takich zabiegów – nie potrafimy się powstrzymać. No ale weź człowieku odmów, jak randka za pięć minut, urodziny taty czy zbliżające się święta. Jak widać czasami to nie możliwe!

Uspokajam, jest na to sposób – kosmetyki Kérastase. Linia Résistance Thérapiste, która została pokazana na filmiku jest przeznaczona dla uszkodzonych włosów.  Gama produktów składa się z wielu rodzajów, dlatego wymienię kilka:

Główne ich zadanie to odbudowa uszkodzonych, kruchych i  matowych włosów. Zastanówcie się czy warto – moim zdaniem tak.  Nasuwa mi się myśl, po co nam piękna sukienka jak włosy wyglądają nijak? Gdy zasiadamy do stołu nikt nie skupia się na ubraniu, ale na buzi, a co za tym idzie na włosach. Oczywiście ubiór jest ważny ale tylko dopełnia nasz wygląd. Dlatego zachęcam do przekonania się na własnych włosach!

Leszek Czajka – ambasador marki Kérastase

Leszek Czajka prowadzi instytut Kérastase w Warszawie i jest dumnym polskim ambasadorem tej marki. Zrealizował wiele sesji zdjęciowych m.in. dla „Twój styl”, „Uroda”, „Elle”, „Viva”. Jego wywiady znajdziemy w miesięczniku „Pani”. Zrealizował swój autorski program Salonowe Rewolucje.

Kosmetyki Kérastase jak sam twierdzi pozwalają mu na indywidualny program pielęgnacji i są dla Niego nieocenione oraz niezbędne, aby uzyskać spektakularną jakość i wydobyć piękno włosa.

Fluidealiste

Źródło: rouge18.com

Jak sam powiedział: “Marka Kérastase jest marką, z którą związany jestem od początku jej istnienia na rynku polskim. Niewątpliwie jest to produkt luksusowy i tak też postrzegany jest przez klientów jak i przeze mnie. Kładę wielki nacisk na pielęgnację włosów i nie wyobrażam sobie pracy w moim salonie bez posiadania kosmetyków tej marki.”

Źródło: http://www.leszekczajka.com/kerastase/

Leszek Czajka

Źródło: leszekczajka.com

Leszek Czajka nie wyobraża sobie pracy bez Kérastase, a może Ty nie wyobrażasz sobie pielęgnacji bez tych kosmetyków? Albo chcesz się przekonać jak to jest mieć piękne, zdrowe włosy?

Nasz festiwal 7 Dni Dawania, jest doskonałą okazją aby uzupełnić zapasy lub rozpocząć magiczną terapię.

 

 

299,00
49,00


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *