Kérastase Densifique – kuracja zagęszczająca włosy

Kolejna nowość od Kérastase Paris już w naszej ofercie! Kuracja w ampułkach Densifique to nic innego jak aktywator wzrostu włosów. Jeśli ciągle masz przeświadczenie o zbyt małej gęstości swojej fryzury, kuracja zagęszczająca włosy jest dla Ciebie.

kuracja zagęszczająca włosy
kuracja zagęszczająca włosyAmpułki Kérastase Densifique to nowe dziecko koncernu L’Oreal i najnowszy produkt wzmacniający włosy.  Prace nad innowacyjną formułą kosmetyku trwały wiele lat, koncentrując się głównie na obszarze skóry głowy i procesach stymulacji słabych mieszków włosowych.  Kuracja zagęszczająca włosy Densifique to drugi zaraz po Initialiste kosmetyk marki Kérastase opracowany w oparciu o komórki macierzyste.

Stemoxydine, czyli pierwszy z czynnych składników produktu zaopatruje włosy w składniki odżywcze i aktywuje naczynia włosowate (kapilary), co w efekcie zwiększa zauważalnie przyrost włosów na centymetr kwadratowy. Stemoxydine jest biomimetyczną cząsteczką pobudzającą do odnowy nowe komórki macierzyste skóry. Peptydy biomimetyczne są w stanie działać przeciwstarzeniowo, antycellulitowo, zapobiegać przebarwieniom i wypadaniu włosów. Cząsteczki te potrafią sterować procesami metabolicznymi i oddziaływać bezpośrednio na komórki docelowe ( w tym wypadku mieszki włosowe). Cząstki biomimetyczne to jeszcze wyższy poziom technologii opracowanej w oparciu o procesy samoodnowy i komórki macierzyste.

Drugim składnikiem czynnym kuracji do włosów Kérastase Densifique są witaminy z grupy B: B3, B5 i B6. Ułatwiają one włosom wzrost, odżywiając cebulki i włókna włosów. Trzecią substancją wiodącą są polimery, które dbają o wizualną stronę wyglądu fryzury. Ich zadanie polega na pogrubieniu, zagęszczeniu i dodaniu włosom wymarzonej tekstury.

Producent deklaruje poprawę struktury i wyglądu włosów już po 10 dniach kuracji zagęszczającej Densifique. 3- miesięczny okres terapii gwarantuje przyrost minimum 1700 nowych włosów, zwiększenie ich gęstości i liczby. Ampułki do włosów Densifique stosujemy raz dziennie, wmasowując preparat w umytą skórę głowy. Kuracja zagęszczająca włosy do nabycia w postaci jednorazowej ampułki 6ml, zestawu 10x6ml oraz 30x6ml.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *