Kosmetyki Rahua – w 100% naturalna pielęgnacja wprost z amazońskich lasów deszczowych

Historia marki Rahua jest niezwykle ciekawa i nierozerwalnie wiąże się z tradycyjnymi metodami produkcji kosmetyków. To właśnie w samym sercu amazońskich lasów deszczowych powstaje ta w 100% naturalna pielęgnacja zarówno dla włosów, jak i ciała. W czym tkwi niesamowita moc jaką mają kosmetyki Rahua ?

kosmetyki Rahua
Foto: cosmomall.ru

Krótka historia marki Rahua

Od wielu wieków kobiety z plemienia Quechua-Shuar podróżowały w głąb amazońskich lasów deszczowych, gdzie zgodnie z sekretną recepturą zdobywały i tworzyły silnie odżywczy olejek, nazywany przez nie olejkiem Rahua (od nazwy bazowego oleju ungurahua) – głęboko wierząc, że olej ten stanowi sekret grubych, zdrowych i błyszczących włosów. W 1990 roku kobiety te podzieliły się swoją skrywaną wiedzą na temat siły i niezwykłych właściwości olejku Rahua z nowojorskim stylistą pochodzącym z Ekwadoru, Fabianem Lliguinem. Rozpoczął on badania nad olejkiem Rahua, a także prowadził liczne obserwacje na własnych klientach zauważając spektakularne efekty naturalnej pielęgnacji uwrażliwionych włosów. Zarówno suche, zniszczone, jak i osłabione włosy odzyskiwały siłę i zdrowy wygląd.

Olejek Rahua pozyskiwany jest z poszanowaniem środowiska naturalnego oraz na zasadach „Fair Trade”, a cześć dochodów z jego sprzedaży trafia bezpośrednio do organizacji zajmujących się ochroną lasów deszczowych.

kosmetyki Rahua
Foto: whatiwouldbuy.com

Tajemnica sukcesu naturalnej pielęgnacji i kosmetyków Rahua

1. Kosmetyki Rahua nie zawierają siarczanów, parabenów, barwników, ani żadnych innych syntetycznych substancji chemicznych. Są także wegańskie i bezglutenowe.
2. Szampony i odżywki są niezwykle gęste i skoncentrowane dzięki czemu wystarczają na długo.
3. Naturalna pielęgnacja kosmetyków Rahua nie wypłukuje koloru włosów farbowanych.
4. Składniki kosmetyków Rahua uzyskiwane są z roślin rosnących bez udziału człowieka.
5. Głównym składnikiem produktów jest olej ungurahua, który dzięki bardzo małym cząsteczkom głęboko wnika do wnętrza włosa i regeneruje go.

kosmetyki Rahua
Foto: eplifestyle.com

Siła olejku Rahua

Kluczem niezwykłej wydajności i jakości olejku Rahua jest jego innowacyjna, molekularna struktura. W przeciwieństwie do innych olejów roślinnych, niezwykle małe cząsteczki olejku Rahua głęboko wnikają do kory włosa – naprawiając go i jednocześnie wygładzając jego łuski. Dodatkowo kosmetyki Rahua oparte na odżywczym olejku doskonale sprawdzają się w przypadku włosów farbowanych dodając im blasku i pogłębiając ich kolor. Olejek Rahua posiada również działanie łagodzące dla wrażliwej i podrażnionej skóry głowy.

kosmetyki Rahua
Foto: primerandlacquer.com

Pielęgnacja ciała 

Kosmetyki Rahua to nie tylko naturalna pielęgnacja włosów, ale również i ciała. Marka ta prezentuje w swojej ofercie niezwykle odżywczy balsam do ciała, żel pod prysznic oraz wysoko skoncentrowany olejek do ciała w sprayu. Ze względu na w 100% naturalny skład produkty do pielęgnacji ciała Rahua przeznaczone są dla każdego, także dla dzieci, a nawet dla zwierząt. Nie zawierają sztucznych zapachów, a ich wspaniałe, aromatyczne nuty są zasługą olejków eterycznych pochodzących ze świętego drzewa lasów Amazonii.
kosmetyki Rahuakosmetyki RahuaDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *