Kosmetyki Rahua – w 100% naturalna pielęgnacja wprost z amazońskich lasów deszczowych

Historia marki Rahua jest niezwykle ciekawa i nierozerwalnie wiąże się z tradycyjnymi metodami produkcji kosmetyków. To właśnie w samym sercu amazońskich lasów deszczowych powstaje ta w 100% naturalna pielęgnacja zarówno dla włosów, jak i ciała. W czym tkwi niesamowita moc jaką mają kosmetyki Rahua ?

kosmetyki Rahua
Foto: cosmomall.ru

Krótka historia marki Rahua

Od wielu wieków kobiety z plemienia Quechua-Shuar podróżowały w głąb amazońskich lasów deszczowych, gdzie zgodnie z sekretną recepturą zdobywały i tworzyły silnie odżywczy olejek, nazywany przez nie olejkiem Rahua (od nazwy bazowego oleju ungurahua) – głęboko wierząc, że olej ten stanowi sekret grubych, zdrowych i błyszczących włosów. W 1990 roku kobiety te podzieliły się swoją skrywaną wiedzą na temat siły i niezwykłych właściwości olejku Rahua z nowojorskim stylistą pochodzącym z Ekwadoru, Fabianem Lliguinem. Rozpoczął on badania nad olejkiem Rahua, a także prowadził liczne obserwacje na własnych klientach zauważając spektakularne efekty naturalnej pielęgnacji uwrażliwionych włosów. Zarówno suche, zniszczone, jak i osłabione włosy odzyskiwały siłę i zdrowy wygląd.

Olejek Rahua pozyskiwany jest z poszanowaniem środowiska naturalnego oraz na zasadach „Fair Trade”, a cześć dochodów z jego sprzedaży trafia bezpośrednio do organizacji zajmujących się ochroną lasów deszczowych.

kosmetyki Rahua
Foto: whatiwouldbuy.com

Tajemnica sukcesu naturalnej pielęgnacji i kosmetyków Rahua

1. Kosmetyki Rahua nie zawierają siarczanów, parabenów, barwników, ani żadnych innych syntetycznych substancji chemicznych. Są także wegańskie i bezglutenowe.
2. Szampony i odżywki są niezwykle gęste i skoncentrowane dzięki czemu wystarczają na długo.
3. Naturalna pielęgnacja kosmetyków Rahua nie wypłukuje koloru włosów farbowanych.
4. Składniki kosmetyków Rahua uzyskiwane są z roślin rosnących bez udziału człowieka.
5. Głównym składnikiem produktów jest olej ungurahua, który dzięki bardzo małym cząsteczkom głęboko wnika do wnętrza włosa i regeneruje go.

kosmetyki Rahua
Foto: eplifestyle.com

Siła olejku Rahua

Kluczem niezwykłej wydajności i jakości olejku Rahua jest jego innowacyjna, molekularna struktura. W przeciwieństwie do innych olejów roślinnych, niezwykle małe cząsteczki olejku Rahua głęboko wnikają do kory włosa – naprawiając go i jednocześnie wygładzając jego łuski. Dodatkowo kosmetyki Rahua oparte na odżywczym olejku doskonale sprawdzają się w przypadku włosów farbowanych dodając im blasku i pogłębiając ich kolor. Olejek Rahua posiada również działanie łagodzące dla wrażliwej i podrażnionej skóry głowy.

kosmetyki Rahua
Foto: primerandlacquer.com

Pielęgnacja ciała 

Kosmetyki Rahua to nie tylko naturalna pielęgnacja włosów, ale również i ciała. Marka ta prezentuje w swojej ofercie niezwykle odżywczy balsam do ciała, żel pod prysznic oraz wysoko skoncentrowany olejek do ciała w sprayu. Ze względu na w 100% naturalny skład produkty do pielęgnacji ciała Rahua przeznaczone są dla każdego, także dla dzieci, a nawet dla zwierząt. Nie zawierają sztucznych zapachów, a ich wspaniałe, aromatyczne nuty są zasługą olejków eterycznych pochodzących ze świętego drzewa lasów Amazonii.
kosmetyki Rahuakosmetyki RahuaDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *