Mleczko regenerujące po słońcu Kérastase Soleil Lait Richesse

Słońce nie jest sojusznikiem naszych fryzur. Włosy pozbawione odpowiedniej ochrony w krótkim czasie stają się suche, matowe i łamliwe. Drastycznie spada ich poziom nawilżenia, jakby promienie słoneczne wysysały z nich cząsteczki życia. Poniekąd tak właśnie się dzieje. By uniknąć przykrych skutków wysuszenia fryzury, warto zaopatrzyć się nie tylko w dobry filtr przeciwsłoneczny, ale też w zrównoważoną odżywkę odbudowującą włosy po kąpieli słonecznej. Jeśli jeszcze nie wyjechałaś na wymarzone wakacje lub spędzasz czas aktywnie na słonecznym powietrzu, ten artykuł jest dla Ciebie.


Kérastase Soleil Lait Richesse w postaci lekkiego mleczka to preparat regenerujący każdy rodzaj włosów poddanych wysuszającemu działaniu słońca. Mleczko nawilża i odżywia włosy kruche, przywracając im wymarzoną elastyczność, miękkość i blask. Głównymi składnikami kosmetyku są ceramidy, prowitamina B5 oraz substancje nawilżające na bazie gliceryny. Ceramidy, niczym cegiełki potrafią wbudować się w strukturę włosów zniszczonych, uelastyczniając je, pogrubiając i podnosząc odporność włosów na szkodliwe czynniki zewnętrzne. Prowitamina B5 wnika we włosy, nawilża je, zwiększa elastyczność, wypełni i regeneruje od środka. Gliceryna zmiękcza, wygładza oraz nadaje włosom objętości oraz mięsistości.

Mleczko Kérastase możesz używać nie tylko po każdej kąpieli słonecznej, ale też w przypadku nagłego pogorszenia się ich kondycji, w szczególności:

  • przy namacalnym spadku wilgoci we włosach,
  • w wypadku nadmiernego ich elektryzowania,
  • po zaobserwowaniu utraty blasku fryzury,
  • przy uszkodzonych końcówkach włosów,
  • przy włosach kruchych, pozbawionych życia,
  • w przypadku włosów suchych i porowatych,
  • przy włosach zniszczonych czynnikami zewnętrznymi,
  • gdy korzystasz z basenu i narażasz włosy na działanie chloru.

mleczko Kérastase

Mleczko Kérastase regenerujące włosy  Soleil Lait Richesse nie obciąża fryzury dlatego kosmetyku z powodzeniem mogą używać osoby z cienkimi, delikatnymi włosami. Zaletą produktu jest szybkość aplikacji i krótki czas pozostawienia na włosach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *