Multimasking włosów. Czym jest i dlaczego warto wprowadzić go do pielęgnacji?

Multimasking włosów to nic innego jak jednoczesne nałożenie różnego rodzaju masek na poszczególne partie włosów. Ten proces pielęgnacji został już wprowadzony przez gabinety SPA przy okazji zabiegów na twarz, natomiast dzisiaj pokazujemy zupełnie nowa odsłonę multimaskingu jako pielęgnacji włosów.

Multimasking to połączenie dwóch angielskich słów “multi” oznaczającego wielokrotność czegoś i “masking” jako procesu aplikacji maski. Warto tutaj wspomnieć, że tak samo jak skóra naszej twarzy, tak i nasze włosy mają inne potrzeby w zależności od partii. Na przykład nasze końcówki bardzo często są wysuszone, zatem mają potrzebę nawilżenia. Z kolei skalp głowy to miejsce gdzie następuje produkcja sebum wskutek działania gruczołów łojowych produkujących łój. W związku z tym ta część będzie potrzebować produktu oczyszczającego.

multimasking

Zatem, jakie maski do włosów aplikować na poszczególne partie skóry głowy i włosów?

 • Skalp głowy- maski oczyszczające, normalizuje wydzielanie sebum
 • Cała długość włosów – maski odżywiające, rewitalizujące, regenerujące
 • Końcówki włosów – maski nawilżające

Jak stosować multimasking? Aplikuj maski jednocześnie i uzyskaj natychmiastowe działanie w ciągu 15 minut bądź krócej!

Multimasking – jakie produkty zastosować?

Marką, która pozwoli Ci znaleźć odpowiednie produkty do wykonania multimaskingu włosów, jest marka Davines, która stworzyła linie maseczek do włosów The Circle Chronicles. Produkty są wydajne, skuteczne i dające naprawdę niesamowite efekty.

The Quick Fix Circle – to maska nawilżająca, którą wystarczy nałożyć na zaledwie 3 minuty aby uzyskać oczekiwany efekt. W jej składzie znajduje się czerwona glinka oraz kwas hialuronowy, które spowodują natychmiastowe przywrócenie poziomu nawilżenia włosów, dzięki powstawaniu wiązań w strukturze włosów.

THE CIRCLE CHRONICLES QUICK FIX CIRCLE

The Renaissance Circle – jest maseczką regenerującą, która przywróci blask i miękkość zniszczonym włosom. Zawiera 100% żółtej glinki, poprawiającej kondycję włosów, a także masło Babassu, które dzięki zawartości wysokiego stężenia kwasu laurynowego i kwasu mirystynowego odżywia je.

THE CIRCLE CHRONICLES RENAISSANCE CIRCLE

The Purity Circle – to maska, która działa oczyszczająco na włosy i skórę głowy. Zwłaszcza w miejscach, gdzie miasto tętni życiem ilość zanieczyszczeń powoduje, że kondycja włosów jest osłabiona. Zawartość 100% naturalnego węgla bambusowego o działaniu detoksykującym i właściwościach adsorpsycyjnych pozwoli usunąć takie zanieczyszczania jak: smog czy metale cięzkie. Z kolei obecność bogatego w polifenole ekstraktu z herbaty matcha powoduje neutralizację wolnych rodników.

THE CIRCLE CHRONICLES PURITY CIRCLE

The Wake-up Circle – to maska normalizująca włosy oraz skórę głowy. Zawiera fioletową glinkę oraz wyciąg z różeńca, które niwelują działanie szkodliwych substancji wywołanych stresem.

THE CIRCLE CHRONICLES WAKE-UP CIRCLE

Jeśli pragniesz, by każda część Twoich włosów i skóry głowy, była w pełni zaopiekowana, wypróbuj multimasking jak najszybciej!4 odpowiedzi na “Multimasking włosów. Czym jest i dlaczego warto wprowadzić go do pielęgnacji?”

 1. Iryna pisze:

  Mam bardzo zniszczone włosy, nie mogę znaleźć nic, co by im pomogło

 2. KNSFjArl pisze:

  ERqgXSwDiBJYuTG

 3. Marta pisze:

  Polecam moje kochana maski z wax pilomax i bądźcie gotowe na efekt WOW.

 4. METAstim pisze:

  yxovqbIXMzKcJa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *