Nabłyszczacz do włosów

Nabłyszczacz do włosów to silnie skoncentrowany kosmetyk służący do wykańczania każdego rodzaju fryzury. Jego zdaniem jest nadanie włosom wymarzonego połysku i światła. Nabłyszczacze dodają blasku dzięki zawartości specjalnych składników odbijających światło. Daje to efekt lustrzanego blasku i zdrowej powierzchni włosów.

Nabłyszczacz to kosmetyk obowiązkowy dla każdej gwiazdy przed wyjściem na uroczyste gale. Nabłyszczacz do włosów występuje najczęściej w wygodnej formie spraya, olejku lub w postaci kremu. Niektóre z nich zawierają dodatkowo świetliste drobinki, które skrząc, dodają fryzurze połysku. Dobrej jakości nabłyszczacze do włosów zawierają w swym składzie składniki odżywcze i pielęgnujące, a także substancje chroniące przed szkodliwym UV.

nabłyszczacz do włosów

Nabłyszczacz stosujemy zwykle na włosach suchych, na całej ich powierzchni lub na wybranych pasmach fryzury, spryskując ją oszczędnie z odległości 20 cm. Mimo że nabłyszczacz przeznaczony jest do każdego rodzaju włosów, należy uważać z jego aplikacją. Unikamy nakładania nabłyszczacza tuż u nasady włosów, szczególnie przy problemach z przetłuszczaniem się fryzury. Zasada ta nie dotyczy koków lub gładko zaczesanych fryzur, które wymagają większej dozy połysku na całej swej długości.

Nabłyszczacz w kremie nanosimy najpierw na dłoń, po czym delikatnie przeciągamy po długości ułożonych włosów. Ważne, by krem nabłyszczający nakładać z góry na dół, ruchem zamykającym rozchylone łuski. Kosmetyk jest doskonały do włosów rozpuszczonych, jak i spiętych gładko w koński ogon lub kok.

 nabłyszczacz do włosów nabłyszczacz do włosów

Polecamy organiczny nabłyszczacz do włosów w sprayu Moroccan Oil  Glimmer Shine wzbogacony olejkiem Arganowym i filtrami UV oraz nabłyszczacz Kerastase Gloss Appeal o bardzo lekkiej konsystencji.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *