Odżywka nawilżająca Joico K-Pak Intense Hydrator

Oto kolejny kosmetyk z zestawu Joico K-Pak – odżywka nawilżająca K-Pak Moisture Intense Hydrator. Jak podziała na cienkie, farbowane, puszące się włosy Małgosi? Jeśli masz podobne problemy i chcesz wygrać walkę z elektryzowaniem się włosów, sprawdź, czy odżywka nawilżająca Joico K-Pak pomoże Ci w tym.

Odżywka nawilżająca Joico K-Pak Intense Hydrator

 

 

Odżywka nawilżająca Joico K-Pak intense Hydrator została oceniona w 7 kategoriach:

 1. Opakowanie
 2. Zapach i konsystencja
 3. Wydajność
 4. Działanie
 5. Zalety
 6. Wady
 7. Ocena ogólna w skali od 1 do 5

 

Odżywka nawilżająca

Małgorzata (30l.), na co dzień pracuje w firmie reklamowej i często spotyka się z klientami, dlatego o włosy dba wyjątkowo starannie.

Włosy Małgosi są problematyczne – suche od połowy długości i delikatne. Skóra głowy przetłuszcza się, reszta włosów lubi się puszyć, dlatego ciężko je ujarzmić. Jej włosy nie są do końca zdefiniowane, mają tendencję do lekkiego falowania. Włosy Małgosi potrzebują solidnego nawilżenia, odbicia od nasady i ujarzmienia puszenia. Jej ulubione marki kosmetyczne to Joico, Kérastase i ostatnio ekologiczne kosmetyki John Masters.
O swoich włosach mówi tak:

 • Długość: długie
 • Farbowane: tak (Wella Color Touch)
 • Rodzaj włosów: uwrażliwione i cienkie, ale jest ich dużo, proste, z tendencją do lekkiego falowania,
 • Problemy z włosami: lubią się puszyć, skalp się przetłuszcza, reszta włosów przesusza się, okresowo wypadają, wrażliwa skóra głowy.

Odżywka nawilżającaMałgosia dostała do przetestowania zestaw do rekonstrukcji włosów Joico K-Pak. W skład zestawu wchodzą trzy kosmetyki:

 

Teraz opowie Wam co sądzi na temat odżywki nawilżającej Joico K-Pak Intense Hydrator.

1. Opakowanie.

Odżywka nawilżająca Joico opakowana jest w plastikową tubę o pojemności 250 ml. Charakterystyczny, beżowy kolor pudełka, mówi o tym, że mamy do czynienia z serią K-Pak. Odżywkę Joico łatwo wycisnąć z tuby, plastik jest miękki i nie sprawia żadnych kłopotów podczas użytkowania.

Odżywka nawilżająca Joico K-Pak Intense Hydrator2. Zapach i konsystencja.

Odżywka nawilżająca Joico K-Pak pachnie kwiatowo-owocowo. Jest to zdecydowanie inny aromat niż zapach Reconstructora z tej samej serii, mimo, że obie odżywki posiadają podobną, przewodnią nutę zapachową kokosa. Hydrator jest jednak bardziej kwiatowy, rekonstruktor zaś bananowy. Odżywka nawilżająca K-Pak posiada konsystencję gęstego budyniu, jest bardzo „śliskim” i kremowym kosmetykiem.

3. Wydajność.

Hydrator Joico jest bardzo wydajną odżywką. Wystarczy naprawdę niewielka ilość, by kosmetyk dokładnie rozprowadzić na długich włosach. Używając duetu: Reconstructor K-Pak i Hydrator, zawsze ten pierwszy schodzi mi najszybciej, zaś Hydratora zostaje połowa więcej.

4. Działanie.

Joico Intense Hydrator jest ostatnim krokiem rekonstrukcji włosów K-Pak i preparatem nawilżającym włosy w sposób inteligentny. Oznacza to, ze odżywka wyrównuje poziom wilgotności włosów na zasadzie przywrócenia równowagi. W miejscach nadmiernie wysuszonych działa mocniej, miejsca nawilżone dostatecznie jedynie wygładza, bez uzupełniania ich dodatkową porcją składników odżywczych.

Terapii nawilżającej Joico używam od 6 lat nie tylko w duecie z Reconstructorem K-Pak. Czasem, gdy moje włosy są bardziej suche niż zwykle stosuje Hydrator solo, jako terapię silnie nawilżającą. Myjąc włosy co drugi dzień, zostawiam odżywkę na minutę lub dwie (czas mycia zębów) po czym spłukuję ją chłodną wodą. Staram się używać wówczas jej mniejszą ilość, bowiem odżywka ta jest jednym z najsilniej nawilżających kosmetyków do włosów z jakimi miałam styczność. Zbyt dużo kosmetyku obciąża moje włosy.

87,99
90,99
131,99

Odżywka nawilżająca działa na zasadzie zamykania łuski włosów, co skutkuje niezwykłym blaskiem i wygładzeniem, ale także zmniejszeniem objętości fryzury, gdy przesadzimy z ilością.

Odżywka nawilżająca Joico fenomenalnie nawilża moje porowate i przesuszone włosy, dzięki czemu zdecydowanie mniej się elektryzują, Zawsze, gdy mam większy problem z puszeniem i elektryzowaniem włosów, czyli zwykle zimą, używam Hydratora częściej, niż tylko podczas zabiegu rekonstrukcji włosów. Tutaj ponownie radzę uważać z ilością – odżywka ta niesamowicie wygładza włosy, wyrównując strukturę sianowatych włosów. Jeśli macie ich mało, możecie być zdziwieni wyglądem swojej fryzury, która stanie się zdecydowanie mniej pełna.

5. Zalety

Świetnie nawilża włosy suche i porowate, wygładza włosy i zamyka łuski włosów po użyciu Recostructora proteinowego K-Pak, ale również zapobiega elektryzowaniu włosów, nadaje fryzurze mięsistości i blasku

6. Wady:

Użyta w zbyt dużej ilości może obciążyć włosy, szczególnie te cienkie.

7. Odżywka nawilżająca Joico K-Pak – Ocena ogólna: 5/5

Joico K-PakDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *