Pomada do włosów

Pomada do włosów to kosmetyk do stylizacji na pograniczu pasty i kremu do układania fryzur. Pomady mogą używać osoby z krótkimi, jak i długimi włosami, w każdym przypadku pamiętając o umiarze.

Pomada do włosów to silnie skoncentrowany produkt oparty często na wosku. Jego głównym zdaniem jest dodanie włosom blasku, wygładzenie i podkreślenie kształtu fryzury oraz nadanie jej pożądanego wykończenia. Pomada to doskonały kosmetyk modelujący, podkreślający pazurki, asymetryczne cięcia, kształt loków, czy cieniowanie poszczególnych pasm.

pomada do włosów
Najbardziej popularne rodzaje pomady do włosów mają zbitą i twardą strukturę, przypominającą stężały wosk. Niewielką ilość kosmetyku rozcieramy najpierw w ciepłych dłoniach, a następnie rozprowadzamy na lekko wilgotnych lub suchych włosach.

Oprócz standardowych wersji produktu, istnieją też pomady w formie płynu, który rozpylamy na włosach w celu nadania fryzurze upragnionej tekstury. Po pomadę do włosów chętnie sięgają nie tylko panie, ale i panowie chcący nadać włosom zamierzony kształt. Niektóre wersje pomad zawierają dodatkowo filtry ochronne, substancje odżywcze, wyciągi ziołowe i witaminy, takie, jakie znajdziemy w odżywkach, czy maskach do włosów.

Pomada do włosów

Polecamy organiczną pomadę do włosów John Masters, która nie tylko stylizuje i nadaje niesamowity połysk, ale też odżywia i nawilża włosy suche.Jedna odpowiedź do “Pomada do włosów”

  1. Ani pisze:

    Polecam pomady do włosów DAX

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *