Pomada do włosów

Pomada do włosów to kosmetyk do stylizacji na pograniczu pasty i kremu do układania fryzur. Pomady mogą używać osoby z krótkimi, jak i długimi włosami, w każdym przypadku pamiętając o umiarze.

Pomada do włosów to silnie skoncentrowany produkt oparty często na wosku. Jego głównym zdaniem jest dodanie włosom blasku, wygładzenie i podkreślenie kształtu fryzury oraz nadanie jej pożądanego wykończenia. Pomada to doskonały kosmetyk modelujący, podkreślający pazurki, asymetryczne cięcia, kształt loków, czy cieniowanie poszczególnych pasm.

A w naszym sklepie...

pomada do włosów
Najbardziej popularne rodzaje pomady do włosów mają zbitą i twardą strukturę, przypominającą stężały wosk. Niewielką ilość kosmetyku rozcieramy najpierw w ciepłych dłoniach, a następnie rozprowadzamy na lekko wilgotnych lub suchych włosach.

Oprócz standardowych wersji produktu, istnieją też pomady w formie płynu, który rozpylamy na włosach w celu nadania fryzurze upragnionej tekstury. Po pomadę do włosów chętnie sięgają nie tylko panie, ale i panowie chcący nadać włosom zamierzony kształt. Niektóre wersje pomad zawierają dodatkowo filtry ochronne, substancje odżywcze, wyciągi ziołowe i witaminy, takie, jakie znajdziemy w odżywkach, czy maskach do włosów.

Pomada do włosów

Polecamy organiczną pomadę do włosów John Masters, która nie tylko stylizuje i nadaje niesamowity połysk, ale też odżywia i nawilża włosy suche.Jedna odpowiedź do “Pomada do włosów”

  1. Ani pisze:

    Polecam pomady do włosów DAX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *