Wella Professionals – cała marka w pigułce

Marka działająca od 1880 roku, która wyznacza od wielu lat najwyższe standardy we fryzjerstwie. Marka, która stawia na młode talenty. Nie boi się brać udziału w rozwijaniu umiejętności i szukaniu pasji we fryzjerstwie wśród młodych osób. O czym mowa? Oczywiście o marce Wella Professionals. Znajdź chwilę i zanurz się w lekturze, aby być ekspertem marki.

 277695b089d4ce56664361ad7eb0405f

źródło: esteticamagazine.com

Jaka jest historia marki?

Rok 1880, młody i ambitny 25-latek Franz Stroher z zamiłowania i pasji pozostaje fryzjerem. Wytwarza peruki i treski. Jego odkryciem staje się produkt “Tullemoid Waterproof”, który jest produktem zabezpieczającym i utrzymującym peruki. Popyt na tego typu produkty w tamtych latach był ogromny więc o rodzinie Stroher zaczyna robić się głośno. Otwierają kolejne fabryki, a po nich czas na kolejne innowacyjne wynalazki. Wella Junior to przenośne urządzenie do trwałej, Koleston Perfect – pierwsza farba w kremie o właściwościach pielęgnacyjnych. Kolejno przyszła pora na profesjonalne kosmetyki i wyznaczanie trendów. Tak oto pasja młodego człowieka stała się spełnionym marzeniem. Inspiracją dla ponad 4 milionów profesjonalistów na cały świecie i niezliczonej liczby klientów. Marka na rynku działa od XIX wieku i nadal zaskakuje odkryciami w składnikach czy zastosowanych technologiach.

Skąd pewność, że produkty Wella Professionals są tak doskonałe?

Marka składa się z ogromnej ilości nie tylko fryzjerów, lecz przede wszystkim specjalistów takich jak: biochemików, mikrobiologów, informatyków, matematyków, ekologów czy inżynierów przemysłu. Wszyscy Ci ludzie pracują nad składnikami, technologiami, a wreszcie produktami marki Wella Professionals. W 5 laboratoriach marki jest wiele próbek włosów od ludzi z różnych zakątków świata, które po połączeniu mogły by spokojnie połączyć Ziemię z Księżycem i to, aż 2 razy! Wszystko jest robione z myślą nie tylko o fryzjerach, ale również o Tobie, abyś przez chwilę poczuła się wyjątkowo. Dzięki temu marka ta ma na swoim koncie wiele odkrytych patentów. Kosmetyki charakteryzują się wygodnym stosowaniem i przede wszystkim szybkością działania. Większość z nich posiada w swoim składzie rzadkie, ale jednocześnie luksusowe składniki takie jak wyciąg z jedwabiu, ekstrakt z szampana czy proszek diamentowy. Wiele gwiazd zaufało marce Wella za przystępność cenową i spektakularne efekty. Dołącz do grona takich gwiazd jak Katie Holmes czy Demi Lovato.

Kto został ekspertem marki? Wella Professional opinie.

Dyrektorzy kreatywnie odpowiedzialni za kierownictwo artystyczne oraz wizję marki Wella są Eugene Souleiman i Josh Wood. Zobaczmy jak wypowiadają się eksperci o marce:

“Ludzie powinni bawić się włosami. One rosną i zmieniają się cały czas. To tylko włosy, naprawdę.” – Eugene Souleiman, stylista, wizjoner. Wyznacza trendy wielu stylistom. Uwielbia podejmować ryzyko – kolorem, formą, długością.

“Proces jest najważniejszy we współpracy. Szukanie inspiracji, udostępnianie jej po to, aby stworzyć coś pięknego i dzielić się doświadczeniami.” – Josh Wood, najbardziej wpływowy i szanowany kolorysta na świecie, dyrektor kreatywny marki Wella Professional.

Dodatkowo markę tworzy i reklamuje wspaniały międzynarodowy zespół czołowych stylistów na świecie. Osoby te są wybierane nie tylko z powodu swojej popularności lecz przede wszystkim są to utalentowani rzemieślnicy, którzy nie boją się wyznaczać trendów w kolorystyce, pielęgnacji czy stylizacji.

“Zawsze traktuję mój zawód jak hobby, nigdy pracę… więc miłość i pasja zawsze są mocniejsze” – Renya Xydis, dyrektor kreatywny, jedna z najbardziej wpływowych reżyserów włosów podczas tygodnia mody, stylistka gwiazd.

Wella Elements

źródło: wella.com

Jakie linie marki  znajdują się w Estyl.pl?

Trzy główne linie marki to:

Wella Professionals 

Szeroka gama produktów do pielęgnacji włosów. Znajdziemy tutaj przede wszystkim produkty do suchych i farbowanych włosów z podziałem na włosy cienkie i grube. Stosunkowo nową linią jest ekologiczna seria kosmetyków pielęgnacyjnych Elements. W serii tej dostępny jest również szereg produktów stylizacyjnych.

Wella System Professionals 

Pełna seria produktów do pielęgnacji każdego rodzaju włosów. Między innymi znajdziemy tutaj produkty przeznaczone do włosów farbowanych, cienkich, suchych czy zniszczonych.

Wella EIMI 

Doskonała linia produktów stylizacyjnych. Znaleźć tu możemy produkty takie jak żele, pasty, lakiery czy pianki, dzięki, którym stworzysz fryzurę o jakiej marzysz.

Z EIMI Smooth klienci czują gładkość i po prostu mogą odpłynąć.” 

Cyrill Brune, globalny tworca, wizjoner.

“ Można wykonywać dowolny kształt i teksturę ze stylizacją marki Wella Professionals

Alexis Ferrer, dziecko awangardy, która inspiruje wielu stylistów.

Wella Sp Men 

Linia stworzona z myślą o potrzebach pielęgnacyjnych męskiej skóry głowy oraz włosach. W serii tej obok produktów pielęgnacyjnych znaleźć można również pianki pigmentujące, które pozwolą siwiejącym włosom wydobyć ich naturalny pigment.

Wella produkty

źródło: percapita.co.ukDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *