baner

Blondynki wiedzą, jak trudno jest uzyskać idealny kolor włosów. Na początku musimy je rozjaśnić, później wybrać idealny odcień farby... Często jeden zabieg koloryzacji nie wystarczy. Co zrobić, żeby Twój blond był idealny? Czas więc na pielęgnację! Jeśli nie chcesz, aby kolor Twoich włosów żółknął, musisz stosować odpowiednie szampony, które temu zapobiegają. O tym w dzisiejszym wpisie!

unnamed

Uwielbiamy mieć pełno kosmetyków. Na rynku pojawia się tyle nowości, a ich kolorowe opakowania tylko kuszą, żeby je kupić  i wypróbować. Zdarza się jednak również, że jakiś produkt po prostu nam nie podpasuje – z powodu zapachu czy efektu, jaki po sobie pozostawia. Tym sposobem, zwyczajnie nie zdążymy zużyć wszystkich kosmetyków zanim nie minie ich data ważności. Co wtedy zrobić? Wyrzucać? Niekoniecznie! Daj im drugie życie i wykorzystaj do innych celów.

0697874f61d6115d21d8873c0db575d1

Pewnie nie raz przekonałaś się, że pielęgnacja włosów zniszczonych to nie lada wyzwanie. Dlatego dzisiaj z pomocą przychodzi do nas Karolina - autorka bloga Dbaj o włosy, która zdradzi tajniki odpowiedniej pielęgnacji włosów zniszczonych. Z jej pomocą z pewnością poradzicie sobie z poprawą kondycji włosów zniszczonych. A więc, zapraszamy do lektury!

estyl_WNSA_blog_755x315

Wraz z rozpoczęciem wiosny wiele z nas ma ochotę zmienić coś w swoim wyglądzie. Pogoda inspiruje nas do prawdziwej metamorfozy! Często kobiety zaczynają ją od włosów. Sprawdźmy więc jakie trendy królują w roku 2017. Poznaj je i skuś się na nową fryzurę!

Revlon-Professional.aspx

Marka Revlon na pierwszy rzut oka, a raczej ucha znana jest każdemu. Marka kojarzona jest z produktami do makijażu. Natomiast wiele z nas nie wie, jak wieloma produktami może się pochwalić. Jeśli jeszcze nie zdajecie sobie sprawy, to zachęcam do krótkiej lektury.

TRdv0rb

Dzień Kobiet - pewnie wiele z Was powie, że to dzień jak co dzień. Rano, bądź wieczorem otrzymamy kwiatki i czekoladki od naszej drugiej połówki, ojca, brata, teścia i pozostałej części męskiej drużyny znajdującej się w naszym otoczeniu. I tak siedząc i rozmyślając nad tym co Wam dzisiaj napisać, a po głowie chodziły mi na przykład standardowe życzenia stwierdziłam, że... to jest przecież dzień kiedy bez zahamowania możemy zadbać o siebie! Co Wy na to? Chcecie zobaczyć mój plan na Dzień Kobiet bez skrupułów?