Wrażliwa skóra głowy i seria Kerastase Sensidote

A w naszym sklepie...

Davines OI Oil

Wrażliwa skóra głowy przysparza wielu kłopotów w pielęgnacji włosów. By zrównoważyć dyskomfort w postaci świądu, czy pieczenia nie wystarczy skoncentrować się na doborze środka myjącego. Nadwrażliwa skóra wymaga zmian pozostałych nawyków pielęgnacyjnych. Poznajcie kosmetyki Kerastase Sensidote, które równoważą pracę wrażliwej skóry głowy.

wrażliwa skóra głowy

Maska do włosów Kerastase Sensidote Dermo Calm

wrażliwa skóra głowyMaska Kerastase Sensidote Dermo Calm stanowi drugi krok w pielęgnacji nadwrażliwej skóry głowy. Kosmetyk możemy bez obaw aplikować nie tylko na długość włosów, ale też na skórę głowy. Dzięki lekkiej, żelowej formule maska Kerastase nie obciąża i nie wzmaga przetłuszczania fryzury. Za sprawą mentolu w składzie kosmetyku maska doskonale odświeża skórę i włosy, a także łagodzi nadmierny świąd. Gliceryna nawilża i przywraca równowagę nadwrażliwemu skalpowi, a wyciąg z wierzby działa przeciwzapalnie i antybakteryjnie. Włosy po zastosowaniu maski Kerastase Sensidote pozostają miękkie, elastyczne i dobrze nawilżone. Kosmetyk polecamy osobom z nadwrażliwością skóry głowy, z łupieżem lub z włosami nadmiernie przetłuszczającymi i suchymi na długości. Maska Kerastase Sensidote występuje w dwóch pojemnościach: 200ml i 500ml oraz atrakcyjnych zestawach promocyjnych.

Serum kojące Kerastase Sensidote Dermo Calm

wrażliwa skóra głowySerum Kerastase Sensidote Dermo Calm to trzeci i ostatni krok w pielęgnacji i leczeniu nadwrażliwej skóry głowy. Kosmetyk stosujemy na umytych i odżywionych włosach, przynajmniej dwa, trzy razy w tygodniu. Serum do włosów posiada wygodną pipetę, którą precyzyjnie aplikujemy kosmetyk. Masaż, wykonany tuż po naniesieniu serum, wzmaga jego działanie i przynosi wyśmienite efekty terapeutyczne. Serum Kerastase Sensidote bazuje na trzech podstawowych składnikach: kojącym mentolu (Mentha P), przeciwzapalnym i odświeżającym wyciągu z wierzby (Salix N) oraz substancji, która chroni skórę głowy przed podrażnieniami (PS21). Produkt polecamy osobom z przewlekłymi problemami skóry głowy, dużym dyskomfortem w tym rejonie i nadwrażliwością na wiele środków pielęgnacyjnych. Serum do włosów Kerastase Sensidote występuje w jednej pojemności 50ml.

U nas Wielka Promocja kosmetyków Kerastase Sensidote Dermo Calm. Zachęcamy do przejrzenia oferty sklepu eStyl.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *