Darmowa dostawa na kosmetyki dostępne w Estyl.pl!

W naszym sklepie obowiązuje na stałe darmowa dostawa na niektóre marki. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie kosmetyki kupisz bez dodatkowych kosztów dostawy zerknij do naszego artykułu.

damowa dostawa w Estyl.pl

Źródło: https://www.moneywise.co.uk/

Jakie marki obejmuje darmowa dostawa w sklepie Estyl.pl?

Na stałe w niższych cenach, nie objętych dodatkowymi kosztami dostawy możecie kupić kosmetyki, aż 7 marek! Poniżej lista wszystkich marek, które obejmuje DARMOWA DOSTAWA:

  • Dermalogica – to marka oferująca skuteczne kosmetyki o walki z problemami skóry. Kosmetyki te wolne sa od wszelkich syntetycznych składników, olejów mineralnych czy prostych alkoholi.
  • Alterna -to kosmetyki, których używa między innymi Julia Roberts, Sandra Bullock, czy Jennifer Aniston, polecamy osobom z wrażliwą skórą głowy i problematycznymi włosami.
  • Davines – marka naturalnych kosmetyków do włosów prosto w Włoch. Zaskakuje nie tylko swoim działaniem, ale również filozofią, która jest zgodna z naturą. W ofercie marki znajdziesz zarówno kosmetyki do pielęgnacji włosów, jak również ich stylizacji.
  • Rahua –  100% kosmetyki organiczne o wysokiej jakości składnikach naturalnych – już w ofercie Estyl.pl. To kolejna, obok John Masters Organics i Santaverde, propozycja dla fanów ekskluzywnych kosmetyków organicznych. W składzie produktów Rahua znajdziecie ekstrakty, olejki i wyciągi naturalne, pochodzące z czystych ekologicznie lasów Amazonii. Rejony te, nazwane zielonymi płucami świata, charakteryzują się różnorodnością gatunków roślin. To z tego miejsca pochodzi blisko 40% leków ziołowych i kosmetyków produkowanych na skalę światową.
  • Olaplex – innowacyjny produkt, który regeneruje zniszczone włosy. Przeznaczony w szczególności do włosów rozjaśnianych, ale również do włosów często poddawanych zabiegom chemicznym, farbowaniu czy intensywnej stylizacji.
  • Xlash – to marka oferująca odżywkę do rzęs i brwi, która stymuluje ich wzrost i wzmacnia je.
  • Encanto – oferuje kosmetyki przeznaczone do keratynowego prostowania włosów. Zapomnij o falach i puszących się włosach!

Jedyne o czym musicie pamiętać to to,  że darmowa dostawa dotyczy kosmetyków powyżej 39,99 zł! Zapraszamy do zakupów na Estyl.pl : )Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *