Nioxin System do włosów widocznie przerzedzonych

Sprawdzenie stopnia przerzedzenia włosów to podstawa dobrania odpowiedniej kuracji Nioxin System. Stan skóry głowy możemy sprawdzić w salonie fryzjerskim lub bardziej domowym sposobem. W tym celu rozpuszczamy włosy i na linii przedziałka naciągamy po obu bokach głowy. Jeśli przedziałek ma około 1 cm lub więcej, oznacza to, że włosy są przerzedzone i pora zadbać o kondycję skóry głowy. Dziś opowiem Wam  o linii kosmetyków Nioxin System, do włosów widocznie przerzedzonych.

włosy przerzedzone

Nioxin System 2 | 4 | 6

Linia Nioxin System została podzielona na 6 systemów pielęgnacyjnych dostosowanych do stopnia przerzedzenia  i rodzaju włosów. Każdy z systemów zawiera 3 podstawowe produkty: szampon, odżywkę i kurację skóry głowy.

włosy przerzedzone

Nioxin System 2 do włosów cienkich i naturalnych

włosy przerzedzoneNioxin Cleanser System 2 to szampon oczyszczający do włosów mocno wypadających, delikatnych i nie poddawanych żadnym zabiegom chemicznym (trwała, rozjaśnianie, farbowanie). Szampon odświeża skórę głowy, poprzez usuniecie z jej powierzchni substancji blokujących oddychanie. Nioxin System 1 Cleanser zagęszcza fryzurę, dodając jej sypkości. Wg producenta regularne użytkowanie kosmetyku gwarantuje mocniejsze włosy po miesiącu stosowania. Nioxin System 2 do kupienia w mniejszej lub większej pojemności, a także w zestawie.

Nioxin Scalp Revitaliser Conditioner System 2 to lekka odżywka gwarantująca włosom cienkim i naturalnym objętość, sprężystość i nawilżenie. Kosmetyk ochrania skórę głowy, a dzięki lekkim składnikom odżywczym dodaje objętości i może być używany codziennie. W składzie Nioxin System 2 Conditioner znajdziemy olejek mięty pieprzowej, wyciąg z herbaty i aminokwasy odbudowujące strukturę włosów.

Nioxin Scalp Treatment System 2 to kuracja bez spłukiwania stosowana na skórę głowy. W jej składzie znajdziemy substancje roślinne i lecznicze o działaniu redukującym wzrost DHT. Regularne stosowanie kuracji wzmacnia włosy w samym mieszku, poprawiając strukturę włosów na długości.

Nioxin System 4 do włosów cienkich po zabiegach chemicznych

włosy przerzedzoneNioxin Cleanser System 4 to szampon dla włosów mocno wypadających i widocznie przerzedzonych, poddawanych zabiegom koloryzacji, czy rozjaśniania. Kosmetyk nie wypłukuje koloru włosów, ale dzięki swemu składowi skutecznie oczyszcza ujścia mieszków włosowych. Efekt to uniesiona, pełna objętości fryzura. Nioxin System 4 do kupienia pojedynczo lub w zestawie.

Nioxin Scalp Revitaliser Conditioner System 4 to odżywka do włosów wypadających i koloryzowanych, przeznaczona do codziennego użytku. Jej lekka formuła odżywia włosy farbowane, chroni skórę głowy i zapobiega wypłukiwaniu barwnika z wnętrza włosa. Kosmetyk zapobiega łamaniu i przesuszaniu struktury włosów. Noxin System 4 Conditioner może być używany codziennie, także na skórę głowy.

Nioxin Scalp Treatment System 4 to kuracja zapobiegająca wypadaniu włosów w formie wodnistej pianki. Produkt jest na tyle lekki, że obciąża włosów u nasady, a jego zróżnicowany skład zapobiega wypadaniu, zagęszcza i odświeża skórę głowy. Kuracja używana po zabiegu koloryzacji, czy rozjaśniania, wzmacnia cebulki włosów.

Nioxin System 6 do włosów normalnych i grubych

włosy przerzedzoneNioxin Cleanser System 6 to szampon oczyszczający dedykowany włosom przerzedzonym normalnym i grubym, naturalnym lub po zabiegach chemicznych. Kosmetyk odświeża skórę głowy i włosy, dodając fryzurze objętości i połysku. Szampon może być używany codziennie, a jego działanie potęguje przetrzymanie produktu przez około minutę. Nioxin System do kupienia w mniejszej lub większej pojemności, a także w zestawie.

Nioxin Scalp Revitaliser Conditioner System 6 dla włosów mocno wypadających, normalnych i grubych to drugi krok walki z przerzedzeniem fryzury. Odżywka dedykowana jest włosom zniszczonym, pozbawionym połysku i elastyczności. Nioxin System 6 Conditioner wygładza włosy, a filtry UV, wyciągi roślinne, witaminy i aminokwasy dbają o  ochronę i odpowiedni poziom nawilżenia.

Nioxin Scalp Treatment System 6 to kuracja zapobiegająca wzmożonemu wypadaniu włosów i odświeżająca skórę głowy. Zdrowe środowisko sprzyja odnowie rozmówkowej i lepszemu ukrwieniu mieszka włosowego. Kurację Nioxin System 6 stosujemy bez spłukiwania. Jej skład gwarantuje odnowę skóry i włosów, szczególnie po szkodliwych zabiegach chemicznych. Włosy przerzedzone będą tylko wspomnieniem!

Zapamiętaj:

  • Nioxin System 2 do włosów cienkich i naturalnych wzmacnia i zagęszcza włosy mocno wypadające, nie poddawane zabiegom chemicznym,
  • Nioxin System 4 do włosów delikatnych, mocno przerzedzonych i koloryzowanych, zapewnia nawilżenie, połysk, gęstość i wzmocnienie włosów farbowanych,
  • Nioxin System 6 odżywia, wygładza i zagęszcza włosy mocno wypadające i zniszczone, o normalnej lub grubej strukturze.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *