Regeneracja włosów z Nioxin Intensive Treatment

Intensywna regeneracja włosów Nioxin Intensive Treatment to kolejny, po Scalp Renew i systemach Nioxin, etap pielęgnacji włosów przerzedzonych. Idea Nioxin to kompleksowe podejście do pielęgnacji włosów – zaczynając od skóry głowy, a kończąc na strukturze samych włosów. Linia Nioxin Treatment to wysoce odżywcza seria, wzmacniająca włosy wypadające, zapobiegająca ich łamliwości i stawiająca przysłowiową kropkę nad i. W skład linii wchodzą dwa specjalistyczne produkty: serum do włosów oraz maska silnie regenerująca. Produkty polecamy włosom wypadającym, pozbawionym gęstości i zniszczonym na długości.

Regeneracja włosów

Regeneracja włosów z Nioxin Intensive Treatment

Serum Hair Booster

Regeneracja włosówSerum do włosów Nioxin Intensive Treatment Hair Booster to kosmetyk bez spłukiwania do stosowania na włosy przerzedzone. Serum, zgodnie z nazwą,  pozwala na  głębokie odżywienie uśpionych cebulek włosów i pobudzenie włosów do wzrostu. Kosmetyk poleca się stosować głównie na obszarach wymagających szczególnej pielęgnacji, jak zakola lub miejsca na skórze głowy o zdecydowanie mniejszej gęstości włosów. W składzie serum Nioxin Hair Booster znajdziemy między innymi keratynę odbudowującą cienkie włosy, koktajl witamin pobudzający mieszki włosowe do wzrostu, czy nikotynian metylu, rozszerzający naczynia, stymulujący mikrocyrkulację i pozwalający na wniknięcia odżywczych substancji w głąb skóry(stąd uczucie ciepła po zastosowaniu preparatu na skórze głowy). Nioxin serum stosujemy dwa razy dziennie – rano i wieczorem, by najpełniej pobudzić cebulki włosów. Czym serum Hair Booster różni się od klasycznej kuracji Nioxin System Scalp Treatment? Hair Booster stosujemy jedynie na miejsca problematyczne i naprawdę przerzedzone (wzdłuż linii włosów i na łysiejące obszary skóry). Nioxin Scalp Treatment System to produkt do stosowania na całą głowę, zapobiegający wypadaniu i zagęszczający włosy. By osiągnąć najpełniejsze efekty należy stosować cały system Nioxin wraz z serią Intensive Treatment. Pamiętaj, by stosować Nioxin Hair Booster przed zastosowaniem Nioxin Scalp Treatment. Kosmetyk występuje w pojemności 100 ml oraz 30 ml.

Maska Deep Repair

Regeneracja włosówMaska do włosów Nioxin Intensive Treatment Deep Repair to produkt do intensywnej regeneracji włosów wypadających i zniszczonych. Jeśli odżywka Nioxin Conditioner jest dla Ciebie zbyt lekka lub potrzebujesz okresowo mocniejszej maski, warto pokusić się o Deep Repair. Kosmetyk głęboko odżywia, chroni przed uszkodzeniami, zapobiega łamliwości i kruchości włosów i jak każdy produkt Nioxin nie obciąża fryzury. Maski Nioxin Deep Repair mogą używać osoby z włosami koloryzowanymi, trudnymi do ułożenia, puszącymi się imało witalnymi. Produkt stosujemy po umyciu włosów szamponem Nioxin Cleanser, przetrzymując go na włosach około 5 minut. Maska Nioxin do kupienia w pojemności 500 ml oraz 150 ml.

101,99


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *