Nioxin do włosów normalnych i delikatnie przerzedzonych

Technologie wykorzystane przy produkcji kosmetyków Nioxin zainspirowane są systemem pielęgnacji skóry twarzy. Zgodnie z tą regułą skóra głowy wymaga takiej samej uwagi, jak skóra twarzy i ciała. Jeżeli cierpmy na łojotok, nadwrażliwość, czy inne kłopoty skóry głowy, to istnieje dość duże prawdopodobieństwo, że przerzedzenie i wypadanie włosów będzie nas kiedyś dotyczyło. Dziś opowiem Wam  o głównej linii kosmetyków Nioxin do włosów normalnych lub lekko przerzedzonych o umiarkowanym stopniu wypadania.

wypadanie włosów

Nioxin System 1 | 3 | 5

Lina Nioxin System została podzielona na 6 systemów pielęgnacyjnych dostosowanych do stopnia przerzedzenia  i rodzaju włosów. Każdy z systemów zawiera 3 podstawowe produkty: szampon, odżywkę i kurację skóry głowy.

wypadanie włosów

Nioxin System 1 do włosów cienkich, naturalnych

wypadanie włosówNioxin Cleanser System 1 to szampon oczyszczający będący pierwszym krokiem wzmacniania włosów cienkich. Szampon dedykowany jest włosom delikatnym, lekko przerzedzonym i naturalnym, nie poddawanym żadnym zabiegom chemicznym, jak farbowanie, rozjaśnianie, czy trwała. Nioxnin System 1 Cleanser dokładnie oczyszcza i odświeża skórę głowy, może być używany do codziennej pielęgnacji. Szampon zawiera wyciąg z białej herbaty, olejek mięty pieprzowej i składniki myjąco-lecznicze stabilizujące środowisko skóry głowy. Nioxin System 1 do kupienia w mniejszej lub większej pojemności, a także w zestawie.

Nioxin Scalp Revitaliser Conditioner System 1 to odżywka zapobiegająca wypadaniu o lekkiej formule dla włosów cienkich i naturalnych. Kosmetyk nie obciąża fryzury, gwarantując włosom odżywienie, połysk i sprężystość. Wzmacnia strukturę włosów, chroniąc je przez łamaniem. Odżywki można z powodzeniem używać do skóry głowy, bez ryzyka obciążenia włosów.

Nioxin Scalp Treatment System 1 to kuracja skóry głowy, będąca ostatnim etapem pielęgnacji Nioxin System 1. Kosmetyk ma lekką formę spraya, zagęszcza włosy i wzmacnia ich strukturę, od cebulek, po końce. Może spowodować tymczasowe zaczerwienienie skóry, szczególnie tuż po aplikacji. Spray stosowany w miejscach przerzedzonych zagęszcza optycznie fryzurę.

Nioxin System 3  do włosów cienkich, po zabiegach chemicznych

wypadanie włosówNioxin Cleanser System 3 to szampon dla włosów poddawanym sukcesywnie zabiegom chemicznym, jak trwała, rozjaśnianie i koloryzacja. Kosmetyk usuwa resztki środków do stylizacji i nadmiar sebum, pozwalając skórze na lepsze oddychanie. Szampon nie wypłukuje farby i pomaga utrzymać pożądany kolor włosów. Szampon Nioxin System 3 Cleanser zagęszcza fryzurę, dodając jej połysku.  Nioxin System 3 do kupienia pojedynczo lub w zestawie.

Nioxin Scalp Revitaliser Conditioner System 3 to odżywka przywracająca włosom zniszczonym  i cienkim równowagę  oraz pożądany stopień nawilżenia. Kosmetyk odżywia bez obciążania, zapewniając włosom farbowanym pełną ochronę. W składzie odzywki znajdziemy aminokwasy, witaminy, wyciągi roślinne i substancje wzmacniające włosy cienkie, słabe i zniszczone.

Nioxin Scalp Treatment System 3 to kuracja dla włosów farbowanych, odświeżająca i  wzmacniająca cebulki oraz zabiegająca łamliwości włosów. Spray jest ostatnim etapem wzmacniania fryzury, nie wymaga spłukiwania i nie obciąża włosów.

Nioxin System 5 do włosów normalnych i grubych

wypadanie włosówNioxin Cleanser System 5 to szampon przeciw wypadaniu do włosów normalnych i grubych, naturalnych lub po zabiegach chemicznych. Kosmetyk delikatnie oczyszcza włosy, bez naruszania ich struktury. Nie przyspiesza wypłukiwania koloru, a dzięki aminokwasom jedwabiu, czy olejkom  dodatkowo pielęgnuje włosy. Nioxin System 5 do kupienia w mniejszej lub większej pojemności, a także w zestawie.

Nioxin Scalp Revitaliser Conditioner System 5 to odżywka o działaniu wygładzającym i lekkiej konsystencji dla włosów naturalnych, grubych i zniszczonych. Nioxin Conditioner wzmacnia, nawilża i zapobiega wypadaniu włosów. Kosmetyk, jak każdą odżywkę Nioxin, można też wcierać w skórę głowy, bez ryzyka nadmiernego obciążenia fryzury.

Nioxin Scalp Treatment System 5 to kuracja bez spłukiwania, dodająca włosom objętości. Spray zwiera antyutleniacze i substancje chroniące skórę głowy przed promieniowaniem UV i przerzedzeniem. Spray sprzyja regeneracji włosów i skóry głowy po inwazyjnych zabiegach chemicznych, sprzyjających osłabieniu cebulek włosów (farbowanie, rozjaśnianie), powstrzymuje wypadanie włosów.

Zapamiętaj!

  • Nioxin System 1 do włosów cienkich i naturalnych wzmacnia, zapobiega łamaniu i nadaje połysk,
  • Nioxin System 3 do włosów delikatnie przerzedzonych i zniszczonych wzmacnia oraz poprawia nawilżenie w przypadku włosów farbowanych,
  • Nioxin System 5 do włosów normalnych i grubych, naturalnych oraz farbowanych, wzmacnia, chroni i wygładza strukturę włosów zniszczonych i słabych.Jedna odpowiedź do “Nioxin do włosów normalnych i delikatnie przerzedzonych”

  1. krystyna pisze:

    Wszystkie te produkty przeznaczone się dla kobiet, a co dla mężczyzn? Jest dostępny jakis szampon lub tabletki? Gdy wpisuję w google wyskakuje mi suplement Profolan na łysienie. Warto go kupić?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *