Odżywki do włosów cienkich i delikatnych

liczba produktów: 259
Odżywki do włosów cienkich i delikatnych

Jaka odżywka do włosów cienkich? czytaj

Włosy cienkie i delikatne to zmora wielu kobiet. Brak im objętości, są trudne do ułożenia, a na dodatek są delikatne i podatne na łamanie., Aby prawidłowo o nie zadbać należy wybrać odpowiednie produkty, które wzmocnią je, a nie obciążą. Jak zatem wybrać odżywkę do włosów cienkich, aby dodać im objętość? O tym w poniższym poradniku.

Czy powinniśmy stosować odżywkę w przypadku cienkich włosów?

Oczywiście, że tak! Aktualnie na rynku kosmetycznym mamy ogromny wybór odżywek przeznaczonych dla osób posiadających cienkie włosy. Bez obaw powinniśmy po nie sięgać. Jeśli jednak obawiacie się, że włosy mogą być zbyt obciążone zastosujcie odżywkę do włosów przed ich umyciem.

Jaką odżywkę do włosów cienkich wybrać?

Włosom cienkim i delikatnym brakuje objętości. Wybierając odżywkę do tego rodzaju włosów miej na uwadze właśnie ten problem. Sięgaj po odżywkę dodającą objętości. Stosowanie jej po każdym myciu włosów sprawi, że włosy będą odżywione i zyskają na wyglądzie poprzez zwiększenie ich objętości.

Jak działają odżywki zwiększające objętość włosów?

Dzięki delikatnej formule zamkniętej w odżywce mamy zagwarantowaną odbudowę włosów bez efektu ich przetłuszczenia i obciążenia. Większość odżywek do włosów cienkich i delikatnych jest stworzona na bazie wody, dlatego też są tak lekkie. Nie tworzą ciężkiego filtru na powłoce włosa, a tym samym odbijają ją u nasady dodając objętości.

Czy odżywkę do włosów cienkich można aplikować od nasady włosów?

Z reguły odżywki stosujemy na włosy, a nie na skórę głowy. W przypadku odżywek do włosów cienkich również starajmy się stosować tę regułę. Oczywiście, może się zdarzyć, że podczas nakładaniu produktu nałożymy ja od nasady włosów, lecz dzięki temu, że nie zawierają alkoholu i silikonu nie obciążą włosów.

Czy można stosować odżywki bez spłukiwania?

Jeżeli odżywka ta jest przeznaczona do włosów cienkich ponieważ ma lekką konsystencję i formułę nie obciążającą włosów jak najbardziej można ją stosować. Należy jednak pamiętać o nakładaniu niewielkiej ilości kosmetyku na same włosy, omijając ich nasadę (chyba, że producent zaleci inaczej). Często zdarza się  że chcemy bardziej odżywić, wzmocnić włosy i nakładamy zbyt dużą ilość odżywki, która obciąża włosy.

Olejek do włosów, a włosy cienkie

Obalając wszelkie mity - włosy cienkie możemy olejować. Stosujmy olejki raz na dwa tygodnie przed myciem włosów, aby zapewnić im maksymalne odżywienie i nawilżenie. W naszym sklepie są również olejki przeznaczone dla włosów cienkich, które nie obciążają włosów. Doskonale sprawdzają się do odżywienia suchych, kruchych końcówek włosów w ciągu dnia lub po umyciu włosów.

“Trzy włosy na krzyż” to nie koniec świata. Wybór odżywek do włosów jest duży i każdy znajdzie tą odpowiednią dla swoich włosów. Pamiętaj tylko o kilku zasadach przy wyborze i pielęgnacji włosów, a będziesz cieszyć się ich pięknym wyglądem. Ogromny wybór odżywek najlepszych marek dostępny jest w naszym sklepie.

Zwiń tekst

Filtruj

Cena

kasuj

Filtr

kasuj

Włosy cienkie i delikatne (259)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: