Profesjonalne szampony do włosów rozjaśnianych

liczba produktów: 188
Profesjonalne szampony do włosów rozjaśnianych

Jaki szampon do włosów rozjaśnianych? czytaj

Włosy blond, w szczególności te farbowane mają tendencję do przesuszenia, a nawet zniszczenia. Dodatkowo, często pojawia się u nich niechciany żółty odcień. Idealnie dopasowany szampon do włosów rozjaśnianych i blond sprawi, że ich kondycja znacznie się poprawi, a sam włos zyska na wizualnym wyglądzie. Zobacz nasz poradnik i dowiedz się więcej.

Włosy rozjaśniane i blond - jaki szampon wybrać?

Najlepiej, aby w przypadku tego rodzaju włosów zastosować dwa szampony. Pierwszy z nich powinien posiadać właściwości wzmacniające i nawilżające. Szampon ten powinien być bogaty w emolienty, które doskonale poprawią kondycję często osłabionych i matowych włosów. Drugi z szamponów to ten, który będzie bezpośrednio wpływał na odcień włosów rozjaśnianych i blond. Mowa oczywiście o szamponie zawierającym fioletowy pigment dla niwelowania żółtych odcieni włosów blond.

Jak działają “fioletowe szampony”?

Przede wszystkim działają w ten sposób, że każda osoba posiadająca jasne blond włosy, platynowe, z pasemkami, rozjaśniane czy siwe jest zadowolona z ich efektu. Szampony przeznaczone do włosów blond i siwych opóźniają nam konieczność kolejnej koloryzacji. Dodatkowo pielęgnują nasze włosy i dodają im blasku.

Głównym zadaniem “fioletowych szamponów” jest niwelowanie żółtego odcienia. Dzieje się tak, ponieważ zawarty w szamponach chłodny fioletowy barwnik nadaje włosom platynowe wykończenie. Pamiętajcie, że w aktualnych trendach panuje moda na platynowe odcienie włosów więc znajomość tego typu szamponu na pewno się Wam przyda.

Rodzaje szamponów do włosów rozjaśnionych i blond

Włosy te ze względu na często farbowanie są dosyć osłabione, kruche i matowe. W tym przypadku sprawdzą się więc wyżej opisywane szampony wzmacniające i nawilżające oraz te zawierające fioletowy pigment. Doskonałą alternatywą są również szampony przeznaczone do włosów farbowanych oraz regenerujące.

Aby zachować piękny wygląd swoich włosów zapewnij im odpowiednią pielęgnację. W naszym sklepie możecie zapewnić jasnym włosom pielęgnację na najwyższym poziomie. Jeśli Twoje włosy blond są suche stosuj szampon do włosów farbowanych. Jeśli posiadają żółtą poświatę, sięgaj po “fioletowe szampony”, a gdy jesteś naturalną blondynką sprawdź, aby w Twoim szamponie nie zabrakło ekstraktu z rumianku.


 

Zwiń tekst

Filtruj

Cena

kasuj

Filtr

kasuj

Włosy rozjaśniane i blond (188)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: