Profesjonalne szampony do włosów rozjaśnianych

liczba produktów: 130
Profesjonalne szampony do włosów rozjaśnianych

Jaki szampon do włosów rozjaśnianych? czytaj

Zarówno włosy blond jak i  siwe wymagają specjalnej pielęgnacji. Włosy blond, w szczególności te farbowane mają tendencje do przesuszenia, a nawet zniszczenia. Dodatkowo, często pojawia się u nich niechciany żółty odcień. Tak też dzieje się w przypadku siwych włosów. Tutaj mamy do czynienia z często suchymi włosami, u których przebija się żółtawa poświata. Z pomocą przychodzą tak zwane “fioletowe szampony”. Czym są? Jak działają? Odpowiedź znajdziesz w tym poradniku.

Jak działają “fioletowe szampony”?

Przede wszystkim działają w ten sposób, że każda osoba posiadająca jasne blond włosy, platynowe, z pasemkami, rozjaśniane czy siwe jest zadowolona z ich efektu. Szampony przeznaczone do włosów blond i siwych opóźniają nam konieczność kolejnej koloryzacji. Dodatkowo pielęgnują nasze włosy i dodają im blasku.

Głównym zadaniem “fioletowych szamponów” jest niwelowanie żółtego odcienia. Dzieje się tak, ponieważ zawarty w szamponach chłodny fioletowy barwnik nadaje włosom platynowe wykończenie. Pamiętajcie, że w aktualnych trendach panuje moda na platynowe odcienie włosów więc znajomość tego typu szamponu na pewno się Wam przyda.

Dlaczego warto stosować szampony do włosów blond i siwych?

Tak jak wspomnieliśmy na początku włosy blond są bardzo wymagające. W przypadku jasnych odcieni trudniej również utrzymać odpowiedni odcień po farbowaniu. Kolor się wypłukuje, a włosy przybierają żółtawy odcień. Dlatego właśnie stworzono szampony dla włosów blond i siwych, aby zapobiegać wszystkiemu co psuje nasz wymarzony odcień.

Jaka jest alternatywa dla szamponów dedykowanych włosom siwym?

Siwy włos powinien być zdrowy i zachwycać swoim blaskiem. Posiadaczki siwych włosów mogą spokojnie sięgać po szampony do włosów farbowanych, które zapewnią im odpowiednie nawilżenie, a zarazem odżywienie włosów dodając przy tym blasku. My zachęcamy, aby chociaż raz w tygodniu sięgać jednak po dedykowane szampony do włosów siwych, które zniwelują niechcianą poświatę, a tym samym nadadzą piękny odcień włosom.

Aby zachować piękny wygląd swoich włosów zapewnij im odpowiednią pielęgnację. W naszym sklepie możecie zapewnić jasnym włosom pielęgnację na najwyższym poziomie. Jeśli Twoje włosy blond są suche stosuj szampon do włosów farbowanych. Jeśli posiadają żółtą poświatę sięgaj po “fioletowe szampony”, a gdy jesteś naturalną blondynką sprawdź, aby w Twoim szamponie nie zabrakło ekstraktu z rumianku.

 

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Włosy rozjaśniane i blond (130)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: