Kuracje do włosów rozjaśnianych i blond

liczba produktów: 32
Kuracje do włosów rozjaśnianych i blond

Jaka kuracja do włosów rozjaśnianych? czytaj

Włosy rozjaśniane i blond to z reguły włosy delikatne, cienkie i podatne na uszkodzenia. Często, są one również podatne na puszenie się pod wpływem wilgoci. Dzieje się tak, zarówno z przyczyn genetycznych, jak i nieprawidłowej pielęgnacji. Kuracje do włosów rozjaśnionych i blond to szybka i skuteczna regeneracja. Dowiedz się o niej więcej z naszego poradnika.

Jak działa kuracja do włosów rozjaśnianych i blond?

Kuracja do włosów, to produkt o silnym i bardzo skoncentrowanym składzie. Składniki są tak dobrane, aby wnikać w głąb struktury włosa zapewniając regenerację, odżywienie i nawilżenie od wewnątrz. Na zewnątrz natomiast tworzą filtr ochronny przed innymi czynnikami wpływającymi negatywnie na włosy. Dzięki temu włosy rozjaśniane jak i blond, są wzmocnione, co przeciwdziała również wypadaniu ich i łamaniu.

Jakie kuracje na włosy blond i rozjaśniane?

Włosy blond i rozjaśniane ze względu na swoją strukturę potrzebują różnych składników. W zależności więc, jaki jest rodzaj włosów można wybrać kurację nawilżającą, tą przeznaczoną do włosów farbowanych lub regenerującą, jeśli włosy tego wymagają. Warto stosować kuracje nawet dwa razy w tygodniu, zapewni to bowiem włosom odpowiedni poziom nawilżenia i odżywienia, co w konsekwencji sprawi, że włosy te będą zdrowe i lśniące.

Włosy rozjaśniane i blond z pewnością potrzebują wyjątkowej pielęgnacji. Stosowanie systematycznie kuracji do włosów zapewnia im wszystkie potrzebne składniki do zdrowego wzrostu i pięknego wyglądu. Zobacz naszą ofertę.


 

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Włosy rozjaśniane i blond (32)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: