Profesjonalne odżywki do brwi i rzęs

liczba produktów: 38
Profesjonalne odżywki do brwi i rzęs

Jaka odżywka do brwi i rzęs? czytaj

Piękne, długie rzęsy i gęste brwi – która z nas o tym nie marzy? Jeśli chcesz poprawić wygląd brwi i rzęs, sięgnij po specjalne odżywki. Już po kilku tygodniach zauważysz pierwsze efekty stosowania. Obecnie używamy wielu różnych kosmetyków, które mogą osłabić ich kondycję, dlatego trzeba temu przeciwdziałać.

Czym charakteryzują się odżywki do rzęs?

Odżywki do rzęs wyposażone są w szczoteczkę z gęsto osadzonym włosiem, dzięki czemu możliwe jest równomierne rozprowadzenie preparatu. Zazwyczaj rezultaty stosowania są widoczne po około 4-5 tygodniach. Wzbogacone są one witaminami E i A, keratyną, kwasem hialuronowym. Te substancje stymulują wzrost rzęs. Ich działanie polega na ich wzmocnieniu oraz regeneracji. W końcu długie i gęste rzęsy dodają uroku każdej kobiecie!

Jak stosować odżywkę do rzęs?

Odżywka przyniesie oczekiwane efekty tylko wtedy, jeśli nakładamy ją systematycznie. Należy aplikować ją każdego dnia. Oprócz tego trzeba to robić dokładnie, najlepiej wieczorem, po zmyciu makijażu, kiedy kładziemy się już spać. Odżywka będzie działała całą noc, więc rzęsy będą miały dużo czasu na regenerację! Przy wyborze odżywki warto kierować się przede wszystkim jej składem, a oprócz tego zwróć uwagę na to czy jej opakowanie jest szczelnie zamknięte. Najlepiej jeśli będzie pokryte folią ochronną, aby mieć pewność, że nikt go wcześniej nie otwierał. Pamiętajmy również o tym, że jeśli po aplikacji pojawiają się zaczerwienienia czy podrażnienia na oku, lepiej zrezygnować ze stosowania takiej odżywki. Być może mamy alergię na niektóre jej składniki.

Dlaczego pielęgnacja brwi jest tak ważna?

Brwi są niezwykle ważnym elementem naszej twarzy. Ich właściwa stylizacja sprawia, że dodają jej charakteru i podkreślają urodę. Często jednak jest tak, że nie wszystkie włoski rosną tak, jakbyśmy chciały. Czasem występują prześwity, nasze brwi mogą być za krótkie, też w skutek niewłaściwej regulacji. Wtedy pomoże nam odżywka, której działanie ma je zagęścić. Produkty poprawiające wygląd brwi znajdziemy w sklepach z kosmetykami.

 

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Odżywki do brwi i rzęs (38)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: