Hot Burber Brush Ionic | Profesjonalna elektryczna szczotka do brody i włosów
Hot Burber Brush Ionic | Profesjonalna elektryczna szczotka do brody i włosów 224,99 zł

FOX Hot Burber Brush Ionic | Profesjonalna elektryczna szczotka do brody i włosów

224,99 zł

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: ORLEN Paczka (wysyłka 24h) 9.99 zł.

Średni stan magazynowy

Wysyłka dziś InPostem lub ORLEN Paczką
Złóż zamówienie w ciągu
Zamów dziś, wysyłka już jutro! Zamów dziś, wysyłka już w poniedziałek! Zamów dziś, wysyłka już we wtorek! Zamów dziś, wysyłka już w środę! Zamów dziś, wysyłka już w czwartek! Zamów dziś, wysyłka już piątek!
Zobacz pozostałe produkty z linii: Pomysł na prezent
Opis
FOX Hot Burber Brush Ionic to profesjonalna elektryczna szczotka do brody i włosów

Elektryczna szczotka do brody i włosów FOX Hot Burber Brush Ionic posiada 6-stopniową regulację temperatury w zakresie: 120°C, 140°C, 160°C, 180°C, 200°C, 220°C. Szczotka podczas pracy wytwarza jony ujemne, przez co utrzymywana jest naturalna wilgotność włosa. Dłuższe nylonowe kolce szczotki zmniejszają elektrostatyczność włosów. Krótsze kolce zostały pokryte aluminiową powłoką, która jest odporna na ciepło.

Szczotka posiada profesjonalny 1,75-metrowy kabel.

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.