Gumki do włosów

liczba produktów: 2
Gumki do włosów

Jaka gumka do włosów? czytaj

Gumki do włosów to podstawowe akcesoria. Pozwalają nam na wygodne upinanie włosów Poza tym, dzięki nim możemy tworzyć różnorodne fryzury - związywać je w kucyk, warkocz czy kok. Obecnie mamy wiele rodzajów gumek - poznaj ich rodzaje dowiedz się więcej na ten temat!

Gumki materiałowe

 Gumki z materiału nie będą szkodzić naszym włosom i potrafią je dobrze utrzymać, jednak tylko pod kilkoma warunkami. Przede wszystkim wybierajmy te, które nie mają w środku gumek recepturek - przyczyniają się one do uszkodzeń, łamania, wyrywania. Nie powinny zawierać metalowych elementów, które ciągną włosy. Są one dostępne w wielu kolorach, dzięki czemu dopasujemy je do koloru włosów czy stylizacji. Ich wadą jest to, że dość szybko się rozciągają.

Gumki z haczykami

Nie są dość popularne, jednak idealnie sprawdzają się, gdy chcemy wykonać wysoki, gładki kucyk. Jej oba końce nie są połączone, a zakończone małymi haczykami. Przykładamy pierwszy z nich w miejscu upięcia, owijamy gumkę wokół włosów, po czym wpinamy drugi, gdy są już związane. Bardzo mocno trzymają one fryzurę.

Gumki silikonowe

Są to drobne gumki, które najlepiej jest stosować przy fryzurach, takich jak warkocz czy niski kucyk. Mogą przypominać i często są mylone z gumkami recepturkami, jednak są zdecydowanie bezpieczniejsze na włosach. Służą raczej do użytku jednorazowego.

Gumki sprężynki

Cieszą się bardzo dużą popularnością i wciąż zyskują zwolenników. Przypominają przewód od słuchawki, ponieważ występują w postaci różnokolorowych sprężynek. Ich zaletą jest to, że nie ciągną i nie wyrywają włosów oraz nie powodują bólu skóry głowy. Jednocześnie mocno związują włosy, przez co fryzura jest trwała. Są bardzo praktyczne i wygodne. Bez problemu upniemy za ich pomocą włosy w kucyk czy luźny kok. Są to gumki m.in. Invisibobble lub Papanga.

 Jeśli szukasz gumki do swoich włosów, koniecznie sprawdź naszą ofertę. W naszym sklepie znajdziesz ich duży wybór!

 

 

 

Zwiń tekst

Filtruj

Cena

kasuj

Wybierz status

Wybierz producenta

Filtr

kasuj

Gumki do włosów (2)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: