8D Lashes 952 | Pełne rzęsy na pasku
8D Lashes 952 | Pełne rzęsy na pasku 23,99 zł

Ardell 8D Lashes 952 | Pełne rzęsy na pasku

23,99 zł

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: ORLEN Paczka (wysyłka 24h) 9.99 zł.

Niski stan magazynowy

Rozmiar
Wysyłka dziś InPostem lub ORLEN Paczką
Złóż zamówienie w ciągu
Zamów dziś, wysyłka już jutro! Zamów dziś, wysyłka już w poniedziałek! Zamów dziś, wysyłka już we wtorek! Zamów dziś, wysyłka już w środę! Zamów dziś, wysyłka już w czwartek! Zamów dziś, wysyłka już piątek!
Zobacz pozostałe produkty z linii: Idealne w podróż
Opis
Jeżeli marzysz o zniewalającym wieczorowym looku to Ardell 8D Lashes 952 Ci go zapewni ! Przedstawiamy Wam puszyste rzęsy na pasku o 8-krotnie większym rozmiarze, a także objętości. Rzęsy są wydłużone na środku, a przy kącikach są krótsze. Twórcy zostali zainspirowani usługą objętościową, będąca największym trendem w przedłużaniu rzęs, która realizowana była w rosyjskim salonie kosmetycznym. Polegała na wykorzystaniu techniki wielowarstwowej z użyciem drobnych włókien, co dawało maksymalną objętość.

Pełne rzęsy na pasku Ardell 8D Lashes 952 charakteryzują się maksymalną objętością, długą długością i uroczą zaokrągloną sylwetką, aby uzyskać efekt otwarcia oczu.

Zalety Ardell 8D Lashes 952:
Maksymalna objętość i 8-krotnie większy rozmiar rzęs.
• Czarne syntetyczne włókno.
• Miękkie wielowarstwowe rzęski, delikatnie zwężające się.
• Rzęsy różnej długości nadające efekt puszystości.
• Zaokrąglone rzęsy są wydłużone pośrodku i krótsze w kącikach, co daje efekt otwarcia oczu.
• Invisiband® dla bezszwowego wyglądu i wygodnego noszenia.

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.