Ultrasonic | Prostownica z zimną mikromgiełką 28mm
Ultrasonic | Prostownica z zimną mikromgiełką 28mm 492,99 zł

BaBylissPRO Ultrasonic | Prostownica z zimną mikromgiełką 28mm

492,99 zł

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: GLS (wysyłka 24h) 0 zł.

Niski stan magazynowy

Wysyłka dziś InPostem lub ORLEN Paczką
Złóż zamówienie w ciągu
Zamów dziś, wysyłka już jutro! Zamów dziś, wysyłka już w poniedziałek! Zamów dziś, wysyłka już we wtorek! Zamów dziś, wysyłka już w środę! Zamów dziś, wysyłka już w czwartek! Zamów dziś, wysyłka już piątek!
Zobacz pozostałe produkty z linii: Akcesoria do włosów
Opis
Prostownica BaBylissPRO Ultrasonic to profesjonalne narzędzie fryzjerskie, które całkowicie odmieni sposób modelowania włosów. Ten przyrząd posiada niewielki zbiornik na wodę, która pod wpływem temperatury zmienia się w mikromgiełkę aplikowaną bezpośrednio na pasma podczas prostowania. W efekcie włosy stają się jeszcze gładsze, miększe i bardziej podatne na stylizację, a czas modelowania pukli ulega znacznemu zmniejszeniu.

Cechy charakterystyczne prostownicy BaBylissPRO Ultrasonic:
• system UltraSonic zmienia wodę w chłodną mikromgiełkę
• płytki w technologii EP 5.0 (Electro Plating) odporne na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne o gładkiej powierzchni ułatwiającej prostowanie
• płytki o wymiarach 28 mm x 110 mm
• cyfrowa regulacja temperatury 150-230°C
• przewód zasilający 2,70m

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.