Maszynki fryzjerskie

liczba produktów: 34
Maszynki fryzjerskie

Jaką maszynkę fryzjerską wybrać? czytaj

Maszynka fryzjerska to zaraz po nożyczkach nieodzowny atrybut każdego fryzjera. Odkąd pojawiły się na rynku znacząco ułatwiły pracę fryzjerom. Często w ferworze obowiązków, sami decydujemy się na kupno maszynki fryzjerskiej. Jak zatem wybrać tę właściwą?

Na co zwrócić uwagę przy zakupie maszynki fryzjerskiej?

Kupując maszynkę fryzjerską warto zwrócić uwagę na kilka elementów, które są kluczowe w późniejszym jej użytkowaniu.

  • Moc - im wyższa moc, tym łatwiej i precyzyjniej poradzi sobie nawet z grubymi i gęstymi włosami.

  • Rodzaj zasilania - maszynka fryzjerska zasilana tradycyjnie, czyli za pomocą kabla jest trudniejsza w obsłudze. W zależności od długości kabla, mamy możliwość manewrowania urządzeniem. Maszynka bezprzewodowa jest wygodniejsza. Możemy ją wykorzystać w każdej sytuacji.

  • Wybór ostrza - możemy wybrać spośród: aluminiowych - najtańsze i podatne na uszkodzenia. Ostrza wykonane ze stali nierdzewnej są niezniszczalne przy odpowiedniej konserwacji. Ostrza ceramiczne - ostre lecz kruche.

  • Dodatkowe funkcje - większość maszynek posiada wiele dodatkowych funkcji jak np. nakładki pozwalające na różną długość strzyżenia. Funkcje warto dobrać indywidualnie, aby spełniały wymagania każdego z osobna.

Wybierając maszynkę fryzjerską kierujmy się własnymi upodobaniami i wymaganiami. Każdy bowiem posiada inne priorytety i potrzeby. Maszynki fryzjerskie dostępne już w Estyl.pl.


Zwiń tekst

Filtruj

Cena

kasuj

Wybierz status

Filtr

kasuj

Maszynki fryzjerskie (34)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: