Aurora Blue | Szczotka do rozczesywania włosów normalnych i grubych
Aurora Blue | Szczotka do rozczesywania włosów normalnych i grubych 46,64 zł

Olivia Garden Aurora Blue | Szczotka do rozczesywania włosów normalnych i grubych

46,64 zł

Wysoki stan magazynowy

Dostępny.
Zamów do 16:00 z dostawą Kurierem InPost lub do Paczkomatu a nadamy paczkę w tym samym dniu roboczym.

Zobacz pozostałe produkty z linii: Akcesoria do włosów
Opis
Kolekcja Aurora od Olivii Garden! Zainspirowana zorzą polarną. Zorza polarna to niezwykłe zjawisko na niebie, które zachwyca ludzi już od starożytności. Hipnotyzuje migoczącymi barwami, zapewnia niezapomniane wrażenia. Uznawana jest za najpiękniejsze naturalnie występujące zjawisko na Ziemi.
Barwy zorzy w dużej mierze zależą od wysokości, na jakiej występuje oraz od rodzaju gazu. Azot świeci w kolorach bordo i purpury, natomiast tlen przybiera odcienie zieleni, różu i czerwieni. Gdy cząsteczki azotu i tlenu zderzają się ze sobą, możemy zaobserwować barwę żółtą. Gazy, które zaliczamy do lżejszych, np. hel i wodór, świecą w odcieniach fioletu i niebieskości. Twórcy kolekcji Aurora zainspirowali się tymi kolorami i stworzyli 3 wyjątkowe szczotki w hipnotyzujących kolorach. Każda z nich została stworzona z myślą o jej funkcjonalności, pielęgnacji włosów i w trosce o skórę głowy.
Olivia Garden Aurora Blue to szczotka w kolorze niebiańskiego różu. Model stworzony z myślą o normalnych i grubych pasmach. Posiada syntetyczne, solidne igiełki, które poradzą sobie ze splątanymi puklami. Jej ergonomiczny kształt dopasowuje się do skóry głowy, delikatnie ją masuje dbając o kondycję. Zdejmowana gumowa część ułatwi jej dokładne oczyszczenie. Wystarczy, że naciśniesz dwoma palcami wypukłe linie z przeciwnych stron nakładki, aby bezpiecznie ją ściągnąć.
Poznaj swoją nową Przyjaciółkę - Aurorę Blue, Niebiański Róż!

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco