Scalp Solutions | Masażer do skóry głowy
Scalp Solutions | Masażer do skóry głowy 154,99 zł

Aveda Scalp Solutions | Masażer do skóry głowy

154,99 zł

Liczba sztuk na magazynie: 2

Wysyłka dziś InPostem lub ORLEN Paczką
Złóż zamówienie w ciągu
Zamów dziś, wysyłka już jutro! Zamów dziś, wysyłka już w poniedziałek! Zamów dziś, wysyłka już we wtorek! Zamów dziś, wysyłka już w środę! Zamów dziś, wysyłka już w czwartek! Zamów dziś, wysyłka już piątek!
Zobacz pozostałe produkty z linii: Scalp Solutions
Opis

<b>Aveda Scalp Solutions Stimulating Scalp Massager</b> to stymulujący masażer do skóry głowy.

Ta szczotka została stworzona, aby skutecznie usunąć zanieczyszczenia i poprawić mikrokrążenie. Dodatkowo doskonale potęguje efekty pielęgnacji skóry głowy. Posiada cienkie, elastyczne włosie dzięki bez problemu radzi sobie z dotarciem do skóry głowy w przypadku mokrych włosów. Jest ona bezpieczna dla skalpu ze względu na włosie zakończone miękkimi kuleczkami. Podwójnie wklęsła konstrukcja, swoim kształtem została dopasowana do skalpu a zakrzywiony uchwyt został zaprojektowany tak, aby wygodnie trzymać go w dłoni. Szczotka wykonana została z polipropylenu pochodzącego w 50% z recyklingu, z wyłączeniem włosia. A opakowanie w 75% z włókien pochodzących z recyklingu.

<b>Aveda</b> to amerykańska naturalna firma kosmetyczna. To wegańskie kosmetyki do włosów, twarzy i ciała. Ich opakowania pochodzą z recyklingu, kosmetyki nie są testowane na zwierzętach. Misją firmy Aveda jest dbanie o świat, w którym żyjemy na różne sposoby: od produktów po dzielenie się dobrem z ludźmi. Firma Aveda stara się dawać przykład ekologicznego przywództwa i odpowiedzialności nie tylko w branży kosmetycznej, ale także na całym świecie.

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.