CLUB | Stylizujący krem do modelowania włosów 75ml
CLUB | Stylizujący krem do modelowania włosów 75ml 64,00 zł

Graham Hill CLUB | Stylizujący krem do modelowania włosów 75ml

64,00 zł

Wysoki stan magazynowy

Dostępny, wysyłka 24h

Zobacz pozostałe produkty z linii: Graham Hill
Opis
Graham Hill CLUB Defining Cream to stylizujący krem do modelowania włosów. Kosmetyk zapewnia swobodę w kreowaniu męskiej fryzury, nadaje naturalną formę i lekki chwyt. Bez efektu sztuczności czy przesady.

Włosy wystylizowane przy pomocy tego kremu mogą być dowolnie remodelowane w ciągu dnia. Bardziej wygładzone, a może zawadiacko roztrzepane? Wybór należy do Ciebie!

Krem do stylizacji Graham Hill CLUB Defining Cream jest specyfikiem na bazie wody, nadaje się do krótkich, jak i długich włosów. Lekko nabłyszcza pasma.

Produkt wegański.

Marka Graham Hill to kosmetyki stworzone z myślą o męskich potrzebach. Proste opakowania, wytworne, a jednocześnie subtelne zapachy, skuteczne działanie i praktyczność - to właśnie cechy charakterystyczne tych specyfików. Brand swoją nazwą upamiętnia brytyjskiego kierowcę wyścigowego z XX wieku. Graham Hill był fenomenalny w swojej pasji, a jego elegancja, klasa i styl otwierały mu drzwi na wszystkie wysublimowane przyjęcia, niekoniecznie związane z wyścigami. Magnetyzm, pasja, wytworność i nutka ryzyka - to właśnie charakteryzowało tego utalentowanego sportowca i te przymioty można znaleźć w kosmetykach marki Graham Hill.

Pojemność:
75ml

Sposób użycia
• Odpowiednią ilość preparatu rozetrzeć w dłoniach i nałożyć na przesuszone ręcznikiem lub całkowicie suche włosy.
• Następnie dowolnie wystylizować lub ułożyć fryzurę.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco