Comb 202 | Profesjonalny grzebień fryzjerski 202
Comb 202 | Profesjonalny grzebień fryzjerski 202 28,99 zł

Pegasus Comb 202 | Profesjonalny grzebień fryzjerski 202

28,99 zł

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: ORLEN Paczka (wysyłka 24h) 9.99 zł.

Liczba sztuk na magazynie: 1

Rodzaj
Zobacz pozostałe produkty z linii: Akcesoria do włosów
Opis
Profesjonalny grzebień fryzjerski Pegasus doskonale sprawdzi się w codziennym stosowaniu w salonie fryzjerskim. Został stworzony z kauczuku i wzmocniony włóknami węglowymi. Nie posiada ostrych krawędzi, dzięki czemu praca z nim to sama przyjemność zarówno dla fryzjera, jak i klienta. Bez ciągnięcia, zahaczania, wyrywania pojedynczych włosków. Pełna kontrola nad każdym ruchem.

Grzebień doskonały do separacji pasm, wyciągania pasemek, balejażu, koloryzacji. Odporny na wysokie temperatury i chemię fryzjerską.

Bardzo lekki, praktyczny i wytrzymały. Zęby zapewniają profesjonalne i szybkie rozczesywanie włosów.

Wymiary:
Długość: 187mm
Szerokość: 31mm

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.