Curl Enhancing Serum | Serum podkreślające loki i fale 200ml
Curl Enhancing Serum | Serum podkreślające loki i fale 200ml 92,99 zł

Rica Curl Enhancing Serum | Serum podkreślające loki i fale 200ml

92,99 zł

46,50 zł / 100 ml

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: ORLEN Paczka (wysyłka 24h) 9.99 zł.

Liczba sztuk na magazynie: 1

Zobacz pozostałe produkty z linii: Włosy
Opis
Rica Curl Enhancing Serum to serum podkreślające loki i fale.

Ten kosmetyk pokochają osoby posiadające falowane i kręcone włosy. Lekka substancja fenomenalnie ujarzmia pukle, podkreśla ich skręt, zapobiega puszeniu oraz uwydatnia falowanie. W efekcie zmierzwione i szorstkie pasma stają się cudownie ułożone, łatwe w stylizacji, błyszczące i miękkie.

Sekretem produktu są naturalne komponenty o silnych właściwościach nawilżających i odżywczych. Są to: ekstrakty z nasion chia i z siemienia lnianego oraz olej moringa. Dzięki nim pukle stają się gładsze w dotyku, przyjemne, bardziej zdyscyplinowane, ich łuski są zamknięte, a cała fryzura staje się pełna naturalnej objętości i blasku.

Pojemność:
200ml
Sposób użycia
Rozprowadzić pasmo po pasmie na wilgotnych włosach na długości i końcach.
Nie czesać grzebieniem.
Pozostawić do wyschnięcia lub wysuszyć suszarką z dyfuzorem

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.