Air Curl  | Lokówka do włosów (PRO322)
Air Curl | Lokówka do włosów (PRO322) 552,99 zł

Diva Air Curl | Lokówka do włosów (PRO322)

552,99 zł

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: GLS (wysyłka 24h) 0 zł.

Liczba sztuk na magazynie: 2

Wysyłka dziś InPostem lub ORLEN Paczką
Złóż zamówienie w ciągu
Zamów dziś, wysyłka już jutro! Zamów dziś, wysyłka już w poniedziałek! Zamów dziś, wysyłka już we wtorek! Zamów dziś, wysyłka już w środę! Zamów dziś, wysyłka już w czwartek! Zamów dziś, wysyłka już piątek!
Zobacz pozostałe produkty z linii: Wygładzenie
Opis
Równomierne i trwałe loczki na życzenie? Nie ma sprawy. Sprawdź jakie to łatwe z innowacyjnym systemem podgrzewania, utrwalania i chłodzenia.

Nowoczesne podejście do tworzenia dowolnych loków w jednym super lekkim i łatwym urządzeniu, które zapewnia łatwe, szybkie efekty na każdym rodzaju włosów. Ten system zwijania loków potrzebuje mniej ciepła dla uzyskania spektakularnych efektów. Uzyskasz dowolne loki i fale w rekordowo krótkim czasie.

Dane techniczne:
• Przycisk zimnego powietrza umożliwia kierowanie zimnego powiewu wzdłuż rozgrzanej lufy co utrwala skręt i przedłuża efekt stylizacji.
Powłoka lufy wzbogacona jest systemem kondycjonującym MAK z olejkiem makadamia, arganowym i keratyną, który zapewnia włosom ochronę, wygładzenie i blask.
 Cyfrowy panel temperatury umożliwia pełną kontrolę i uzyskanie temperatury od 80°C-210°C.
Natychmiastowa gotowość urządzenia do użycia.
Równomierny system grzewczy umożliwia tworzenie regularnych, spójnych loków, na całej długości lufy bez konieczności przerywania pracy.
• Urządzenie wyłączy się automatycznie po 60 minutach.
• Wygodna, praktyczna końcówka lufy.
• 3metrowy kabel obrotowy.
• Adapter wtyczki UK/EU.
• Przewód zasilający odporny na temperaturę o długości 3m.

Diva Pro Styling
to marka powołana do życia w 2007 roku w Wielkiej Brytanii, która szybko stała się liderem wśród profesjonalnych marek sprzętu fryzjerskiego do suszenia i stylizacji włosów.
Innowacyjne produkty, dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, są kontynuacją procesu pielęgnacyjnego włosów, a przede wszystkim zapewniają komfort użycia, wytrzymałość, wydajność oraz wiele możliwości stylizacji.
Uwolnij swoją kreatywną energię z Diva Pro Styling i Twórz niesamowite fryzury już dziś.

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.