Give Crease A Chance | Pędzel do cieniowania i blendowania
Give Crease A Chance | Pędzel do cieniowania i blendowania 105,99 zł

TheBalm Give Crease A Chance | Pędzel do cieniowania i blendowania

105,99 zł

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: ORLEN Paczka (wysyłka 24h) 9.99 zł.

Liczba sztuk na magazynie: 3

Wysyłka dziś InPostem lub ORLEN Paczką
Złóż zamówienie w ciągu
Zamów dziś, wysyłka już jutro! Zamów dziś, wysyłka już w poniedziałek! Zamów dziś, wysyłka już we wtorek! Zamów dziś, wysyłka już w środę! Zamów dziś, wysyłka już w czwartek! Zamów dziś, wysyłka już piątek!
Zobacz pozostałe produkty z linii: Pędzle do cieni
Opis
Give Crease A Chance to dwustronny pędzel przeznaczony do makijażu oczu. Z jednej strony znajduje się płaski pędzel z włosia naturalnego, którym naniesiesz cień na całą powiekę ruchomą, z drugiej strony mamy pędzel z mieszanki włosia naturalnego z syntetycznym, służący do blendowania cieni w załamaniu powieki, oraz rozcieraniu granic między poszczególnymi cieniami.

Długość pędzla - 17cm

Oceny 1 z 1

5 od 5 Gwiazdki


100%

0%

0%

0%

0%


Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.

Gabriela

Recenzja

Opinia niezweryfikowana

Jestem bardzo zadowolona z produktu! zdecydowanie polecam!