Mini Merak | Lakier do włosów 50ml
Mini Merak | Lakier do włosów 50ml 25,00 zł

GLYNT Mini Merak | Lakier do włosów 50ml

25,00 zł

50,00 zł / 100 ml

Produkt obecnie niedostępny

Wpisz poniżej swój adres e-mail. Jeśli artykuł będzie ponownie dostępny, otrzymasz od nas e-mail.
Przesyłając formularz, akceptujesz regulamin i politykę prywatności.
Zobacz pozostałe produkty z linii: Sprays
Opis
GLYNT Merak Spray to spray w sposób subtelny i lekki utrwala uczesanie, oferując maksimum naturalności oraz długotrwałą skuteczność. Lekka mgiełka rozpyla się na włosach w sposób równomierny dzięki specjalnie zastosowanemu w atomizerze efektowi mikrorozpylania.

Po zastosowaniu sprayu GLYNT Merak Spray pasma zostają cudownie rozświetlone, ich blask wprost zachwyca i uwodzi! Kosmyki są zdyscyplinowane, a jednocześnie wyglądanie naturalnie i elegancko. Fryzura zyskuje puszystość i objętość bez efektu sztuczności. Włosy nie sklejają się i nie są obciążone.

Pojemność:
50ml
Sposób użycia
• Ilość użytego produktu jest bezpośrednio związana z efektem, jaki chcesz uzyskać.
• Spryskaj równomiernie suche włosy i poczekaj, aż kosmetyk wyschnie (kilka sekund).

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.