Hair Manya Adrenaline | Mocno utrwalający lakier bez aerozolu 200ml
Hair Manya Adrenaline | Mocno utrwalający lakier bez aerozolu 200ml 55,79 zł

Kemon Hair Manya Adrenaline | Mocno utrwalający lakier bez aerozolu 200ml

55,79 zł

27,90 zł / 100 ml

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: ORLEN Paczka (wysyłka 24h) 9.99 zł.

Wysoki stan magazynowy

Wysyłka dziś InPostem lub ORLEN Paczką
Złóż zamówienie w ciągu
Zamów dziś, wysyłka już jutro! Zamów dziś, wysyłka już w poniedziałek! Zamów dziś, wysyłka już we wtorek! Zamów dziś, wysyłka już w środę! Zamów dziś, wysyłka już w czwartek! Zamów dziś, wysyłka już piątek!
Zobacz pozostałe produkty z linii: Kemon Hair Manya Woman
Opis
Kemon Hair Manya Adrenaline to mocno utrwalający lakier bez aerozolu.

Kosmetyk aplikuje się na pasma w formie lekkiej mgiełki, a jednak efekt jest mocny, trwały i zachwycający. Pukle zostają maksymalnie utrwalone w elastyczny i naturalny sposób. Zapewnia pełną kontrolę nad fryzurą, a jednocześnie jest lekki i przyjemny w użyciu. Zapomnij o duszącej chmurze, którą znasz z tradycyjnych lakierów! Ten kosmetyk to rewolucja w komfortowej stylizacji.

Pojemność:
200ml
Sposób użycia
Nanieść na suche włosy z odległości 15–20 cm.
Ilość użytego produktu zależy od oczekiwanego stopnia utrwalenia.
Aby usztywnić fryzurę i zapewnić jej większą trwałość, należy – natychmiast po rozpyleniu produktu – użyć zimnego nawiewu suszarki.

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.