Hair Manya Diamond Spray | Spray nabłyszczający do włosów 250ml
Hair Manya Diamond Spray | Spray nabłyszczający do włosów 250ml 121,49 zł

Kemon Hair Manya Diamond Spray | Spray nabłyszczający do włosów 250ml

121,49 zł

48,60 zł / 100 ml

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: ORLEN Paczka (wysyłka 24h) 9.99 zł.

Wysoki stan magazynowy

Wysyłka dziś InPostem lub ORLEN Paczką
Złóż zamówienie w ciągu
Zamów dziś, wysyłka już jutro! Zamów dziś, wysyłka już w poniedziałek! Zamów dziś, wysyłka już we wtorek! Zamów dziś, wysyłka już w środę! Zamów dziś, wysyłka już w czwartek! Zamów dziś, wysyłka już piątek!
Zobacz pozostałe produkty z linii: Kemon Hair Manya Woman
Opis
Kemon Hair Manya Diamond Spray to spray nabłyszczający do włosów.

Kosmetyk fenomenalnie sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i na wyjątkowe okazje. Zapewnia świetliste, pełne refleksów i zachwycająco błyszczące włosy. Każdy ruch głową to miliony migotliwych odblasków! Dajemy gwarancję, że usłyszysz wiele komplementów na temat blasku Twoich pukli :)

Spray nabłyszczający Kemon Hair Manya Diamond Spray jest bardzo lekki, nie obciąża włosów i nie tworzy efektu sztywnych strąków. Dla najbardziej naturalnego efektu i równomiernego rozprowadzenia specyfiku, spryskuj pukle ruchem zygzakowatym, jednocześnie poruszając włosami. Efekt przerośnie Twoje najśmielsze oczekiwania!

Pojemność:
250ml
Sposób użycia
Dobrze wstrząsnąć przed użyciem i rozpylić na suche włosy z odległości 30 cm.
Aby uzyskać bardziej równomierną aplikację, należy podczas rozpylania poruszyć włosami.
Produkt idealny do codziennego stosowania.

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.